Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

UFC PRO Full Face Head Gear, Red/Black

5.480,00ден
Бесплатна испорака
-+

UFC PRO Full Face Head Gear, Red/Black

Штитник за глава и за лице наменети за тренинг.

 

Квалитетна опција за почетници, спортисти со фиксни протези, високо ризични спортисти за повреди на лице или професионални спортисти кои се соочуваат со професионална борба и сакаат да го намалат ризикот од повреда.

 

  •  Речиси неуништливата основа завиткана во пена ЕВА ги штити устата и вилицата
  • Направен е од првокласна кравја кожа и не собира влага
  •  Целосно прилагодлив систем за врзување за безбедно и удобно носење.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa SSL secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018