Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

UFC MMA Safety Gloves, Black

4.200,00ден
Бесплатна испорака
-+

UFC MMA Safety Gloves, Black

Заштитната ракавица UFC Pro MMA е ракавица од 6 oz со повеќе од 2 "EVA заштитна пена изработена од оригинален кожен материјал од класа А. Засилената лента обезбедува поголема издржливост. Оваа нараквица е дизајнирана да растерува удар сличен на боксерска ракавица 16 oz


  • Изработена од вистинска кожа класа А.
  • Повеќе од 2 "ЕВА заштитна пена
  • Го распрснува ударот како боксерска ракавица од 16 мл
  • Погоден за сите нивоа

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa SSL secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018