Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Филтрирај

Цена
Oпсег: ден - ден
Бренд

MMA ракавици

Сортирај по:
Gymstick
610,00ден
Boxing Hand WrapsСтегачите за зглобови заедно  со ракавици ги штитат зглобовите, прстите и колена во сите видови на активности за бокс и боречки вештини палецот и лентите од велкро ви овозможуваат безбедно да ги закачите. Техничка информ..
Everlast
2.190,00ден
Бесплатна испорака
Ever-Gel Glove Wraps, BlackНајсовремениот материјал EverGel ја шири енергијата на ударот и ги штити зглобовите на прстите за време на тренингот. Целосниот ремен за завиткување на зглобот обезбедува врвна поддршка на зглобот и овозможува поприлагодлив..
Everlast
1.890,00ден
Бесплатна испорака
Everstrike Training Gloves, Black/GoldThe Everstrike Training Gloves are extremely versatile. With an easy transition from push-ups and cardio training to grappling and light bag work, these gloves allow for a full range of workouts.Evercool technolo..
Everlast
1.890,00ден
Бесплатна испорака
Everstrike Training Gloves, Black/GreyThe Everstrike Training Gloves are extremely versatile. With an easy transition from push-ups and cardio training to grappling and light bag work, these gloves allow for a full range of workouts.Evercool technolo..
UFC
2.240,00ден
Бесплатна испорака
Дизајн со отворени прсти и подлога за заштита на рацете и трака со лепенка која ја подобрува безбедноста на зглобот. Направено од ПУ вештачка кожаПрицврстување со силна лента со лепенкаИдеален за сите нови љубители на ММАКарактеристики на ..
UFC
2.240,00ден
Бесплатна испорака
Изработена од висококвалитетна кожа со отворена дланка и заоблен дизајн за да ги намали повредите на рацете и дополнителна ЕВА пена за уште подобра апсорпција на удари. Прицврстување со силна лента со лепенка.Дизајн на отворена дланкаОваа р..
UFC
4.200,00ден
Бесплатна испорака
Заштитната ракавица UFC Pro MMA е ракавица од 6 oz со повеќе од 2 "EVA заштитна пена изработена од оригинален кожен материјал од класа А. Засилената лента обезбедува поголема издржливост. Оваа нараквица е дизајнирана да растерува удар сличен на бо..
Прикажани 1 до 7 од 7 (1 страни)

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018