Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Алтитуд Маска

5.680,00ден
-+

Алтитуд Маска

Величини:

  • С: наменета за килажа од 45 до 59 кг
  • М: наменета за килажа од 60 до 99 кг

Пакетот содржи

  • 6 капачиња за подесување на проток на воздух
  • 3 базни делови со клипни вентили за проток на воздух 
  • Книга со упатство

https://www.youtube.com/watch?v=p1Wa3m6GKgo

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018