Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Филтрирај

Цена
Oпсег: ден - ден
Бренд

Спортски торби и опрема

Сортирај по:
Under Armour
3.200,00ден
Технологијата UA отпорна на водаДимензии :  48 x 30 x 16 cm77% polyester, 23% nylonЕдна големина одговара на ситеБоја: розева..
Polleo Sport
2.000,00ден
Batman Heroes Train Hard, Meal Cooler BackpackВи го претставуваме новиот рачен ранец на Бетмен! Заборавете на тоа да носите посебна торба во теретана, лаптоп или торба за храна бидејќи овој ранец ќе се погрижи за сето тоа! Бидете подготвени за сè ..
Gymstick
700,00ден
Boxing Hand WrapsСтегачите за зглобови заедно  со ракавици ги штитат зглобовите, прстите и колена во сите видови на активности за бокс и боречки вештини палецот и лентите од велкро ви овозможуваат безбедно да ги закачите. Техничка информ..
Defender
200,00ден
Shieldmixer® Defender, практичен и висококвалитетен шејкер ќе стане вашиот нов најдобар пријател пред, за време и особено после тренинг.Shieldmixer® Defender може да се пофали со висококвалитетна полипропиленска пластика која не содржи BPA, DEHP ..
Defender
200,00ден
Shieldmixer® Defender, практичен и висококвалитетен шејкер ќе стане вашиот нов најдобар пријател пред, за време и особено после тренинг.Shieldmixer® Defender може да се пофали со висококвалитетна полипропиленска пластика која не содржи BPA, DEHP ..
Gymstick
2.190,00ден
Gymstick ракавици за бокс 10ozОвие квалитетни ракавици за бокс се одлични за удирање во тешка торба, спаринг и аеробни вежби. Ракавиците исполнети со сунѓер добро ги абсорбираат ударите. Широкито стегач на зглобовите појачан со Велкро затворач обе..
Gymstick
2.190,00ден
Gymstick ракавици за бокс 12ozОвие квалитетни ракавици за бокс се одлични за удирање во тешка торба, спаринг и аеробни вежби. Ракавиците исполнети со сунѓер добро ги абсорбираат ударите. Широкито стегач на зглобовите појачан со Велкро затворач обе..
Polleo Sport
2.000,00ден
Superman Gym is My Power, Meal Cooler BackpackДури и суперхероите не можат сами да управуваат со се! Ви го претставуваме новиот рачен ранец на DC  Супермен! Заборавете на тоа да носите посебна торба во теретана, лаптоп или торба за хра..
TRX
11.200,00ден
TRX е реквизит кој ќе ви овозможи да изведувате стотици функционални вежби кои ќе развијат сила, издржливост, флексибилност, стабилност на стомачните, грбот и мускулите на карлицата - важни мускули за стабилизација на трупот, рамнотежа, агилност, фун..
Under Armour
3.260,00ден
Создаден за да му даде на секој спортист токму она што му треба за да остане во својата игра. Водоотпорен, цврст како нокти, удобен како сè и ги има сите џебови што ви се потребни за да ги држите сите ваши работи. Што друго би можеле да посакате? ..
Under Armour
2.450,00ден
Технологијата UA Storm ги издржува временските услови, многу водоотпорнаЦврста, долниот дел и страните се  отпорни на триењеГолем преден џеб со патентПрилагодливи, задебелени HeatGear рачки на рамената Задебелена рачка одозгораГолем прозрал..
Under Armour
2.450,00ден
UA Storm technology delivers an element-battling, highly water-resistant finishTough, abrasion-resistant bottom & side panels2 large front zippered organization pocketsRemovable, padded, HeatGear® shoulder strap for total comfortPadded top grab h..
Under Armour
2.450,00ден
Технологијата UA Storm е високо отпорна на вода 2 големи предни џебови за организација со патент Прилагодлив ремен за рамото Голема преграда за патики или валкана облека Д-прстен за дополнително место за прикачување Димензии кога е полна..
Under Armour
2.450,00ден
Технологијата UA Storm е високо отпорна на вода 2 големи предни џебови за организација со патент Прилагодлив ремен за рамото Голема преграда за патики или валкана облека Д-прстен за дополнително место за прикачување Димензии кога е полна..
Under Armour
2.450,00ден
Водоотпорна технологијата UA StormПреграда за лаптоп до 15"Димензии кога е полн: 17 см Ш x 32 см В x 47 см Д.Волумен: 1,525,6 кубни инчи. / 25 Л.100% полиестер..
Polleo Sport Proseries
5.680,00ден
Величини:С: наменета за килажа од 45 до 59 кгМ: наменета за килажа од 60 до 99 кгПакетот содржи6 капачиња за подесување на проток на воздух3 базни делови со клипни вентили за проток на воздух Книга со упатствоhttps://www.youtube.com/watch?v=p1Wa..
Kineta
980,00ден
Комплет кој овозможува вежби за нозе и задник кои вообичаено ги правите на справа со кабел и тегови. Се состои од:Продолжеток за глуждотСтопер за вратаЕластична TPE гума со заштитна обвивкаДолжина на нерастегнатата гума: 22 cm Оптоварув..
Polleo Sport
6.000,00ден
Плио Бох 75цм1 PLYO Кутија 75цмСе користи во затворени и отворени просториПлиометриски кутии или plyobox/plyo платформи се неопходен дел од тренингот за развивање на експлозивна сила на нозете, одразот.Плиометриските вежби секојдневно се користат во ..
Gymstick
530,00ден
Спортска трака 2ком, 10x38 mmКвалитетна спортска трака како сет од 2ком.Направена е од 100% памук  со акрилно лепило без латекс со кое не се иритира кожата.Ширина: 38 mm.Должина: 10m.Тежина: ;0,07Материјал: 100% pamukСКУ: 63040..
Kineta
1.300,00ден
Сталаци за склековиИзненадете ги вашите мускули со дополнителна стимулација. Со сталците добивате олеснување на напорот на зглобовите и рацете за и подобра положба...
Gymstick
2.140,00ден
Tatami crni Gymstick Pro, 100x100x2 cmВисококвалитетни подлоги за вежбање. Го штити подот и овозможува одлична подлога за секаков вид на спорт. Се продаваат единечно па така со повеќе количински се покрива поголем дел од подот. 4 страни за составувањ..
Прикажани 1 до 27 од 27 (1 страни)

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018