Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

UFC True Thai Style Gloves, Black/Red

3.990,00ден
Бесплатна испорака
-+

UFC True Thai Style Gloves, Black/Red

UFC Premium True Thai ракавиците за тренинг се дел од специјалната колекција дизајнирана во срцето на Тајланд инспирирана да го почитува и оддава почит на тајландското наследство на мешани боречки вештини. Оваа кожена ракавица од класа А има повеќе од 1 "слој ЕВА заштита од пена, безбеден ремен, ткаенина која отклонува влага и ги одржува вашите раце ладни и суви.

 

  • Кожа од класа А.
  • Заштита од пена повеќе од 1 "
  • Внатрешност што отпушта влага
  • Дизајнирано во Тајланд
  • 12оз

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa SSL secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018