Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

UFC PRO Thigh Pad, Black/Red

11.560,00ден
Бесплатна испорака
-+

UFC PRO Thigh Pad, Black/Red

UFC Pro бутните штитници му овозможуваат на партнерот за тренинг да вежба удари со нога во областа на бутот. Има над 4,5 "пена ЕВА и технологија на отворено мобилно апсорбирање на удари. Прилагодливо затворање со кука и еластична лента овозможуваат удобен и безбеден тренинг.

 

  • Над 4,5 "" ЕВА заштита од пена
  • Се продаваат во пар
  • Кука за прицврстување со гума
  • Една големина 

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa SSL secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018