Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

UFC PRO Perfect Curve Punch Mitts, Black/Red

5.500,00ден
Бесплатна испорака
-+

UFC PRO Perfect Curve Punch Mitts, Black/Red

Раквиците UFC Pro Perfect Curve Punch имаат совршен џеб за фаќање колкови и аперкати. Совршен за спортисти од кое било ниво. Овие ракавици се одлични во фаќањето на разни удари и комбинации. Направени се од повеќе слоеви пена ЕВА со издржлива кожа од класа А.Дополнителни карактеристики вклучуваат ball - grip технологија во преградата за раце и клин под зглобот за удобно држење за време на тренинг со висок интензитет.

 

  • Кожа од класа А.
  • Уникатен заоблен дизајн
  • Технологија Ball - grip
  • За сите нивоа на вештини

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa SSL secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018