Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

UFC Comfort Thai Pads, Black/Red

9.900,00ден
Бесплатна испорака
-+

UFC Comfort Thai Pads, Black/Red

UFC Pro Comfort фокусите се анатомски обликувани за да се вклопат удобно на раката и подлактицата на вашиот партнер.

 

Карактеристиките вклучуваат појачана шипка за држење, затворач и висококвалитетна кожна конструкција од класа А за издржливост за време на тренингот.

 

Карактеристики

  • Кожа од класа А.
  • Затворање Hook - and – loop
  • Анатомски правилна форма
  • Заштита на пена
  • Ткаенина која отклонува влага

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa SSL secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018