Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Powerlock Fight Gloves Lace Up, Black/White

2.200,00ден
Бесплатна испорака
-+

Powerlock Fight Gloves Lace Up, Black/White

Powerlock технологија, ергономска слоевита конструкција од пена што ја води вашата рака во природна позиција на тупаница.

Дизајнот на овие компактни ракавици овозможува супериорно затворање на тупаницата, обезбедувајќи баланс на брзината, удобноста и заштитата, а истовремено нуди моќен удар.

Премиум кожата обезбедува долготрајна издржливост, функционалност и перформанси.

Боја:Црно-белиPowerlock технологија, ергономска слоевита конструкција од пена што ја води вашата рака во природна позиција на тупаница.

Дизајнот на овие компактни ракавици овозможува супериорно затворање на тупаницата, обезбедувајќи баланс на брзината, удобноста и заштитата, а истовремено нуди моќен удар.

Премиум кожата обезбедува долготрајна издржливост, функционалност и перформанси.

Боја:Црно-бели

10оз

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa SSL secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018