Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Филтрирај

Цена
Oпсег: ден - ден
Категории
Бренд

Боречка опрема

Сортирај по:
Everlast
569,00ден
120" Flexible Cotton/Spandex Blend Handwraps Дизајнирани за тренинзи со удари во тешки бокс вреќи, тренинзи за брзина на удари, кардио тренизи 120" (3 m) мешан материјал од памук-спандекс Нудат сигурност за рацете и зглобовите за време на т..
Everlast
550,00ден
Бандажи Everlast, 2.75 м 108" Flexible Cotton/Spandex Blend Handwraps Дизајнирани за тренинзи со удари во тешки бокс вреќи, тренинзи за брзина на удари, кардио тренизи 108" (2,75 m) мешан материјал од памук-спандекс Нудат сигурност за ра..
Everlast
2.190,00ден
Бесплатна испорака
Evergel Hand Wraps жолта / црна наменети за тренинг на тешка вреќа , тренинг на брза вреќа, кардио тренинг.  State of the art EverGel ™  материјал кој овозможува заштита на зглобовите за време на тренингот .  Комплетна лента ок..
Everlast
4.490,00ден
Бесплатна испорака
Everlast 'Fighter', ракавици специјално дизајнирани за спаринг и тренинзи на тешка вреќа.  Направени од квалитетна кожа со дополнителна пена за уште поголема апсорпција. Овој најдобро продаван производ ќе ги заштити вашите раце за време ..
Everlast
2.550,00ден
Бесплатна испорака
Moulded Foam Training Gloves in PU, ракавици дизајнирани за тренинг на тешка вреќа и спаринг. Синтетичка кожа која овозможува долготрајност и функционалност. Заштитна пена која овозможува одлична апсорпција на потта и ги штити рацете и зглобо..
Everlast
2.390,00ден
Бесплатна испорака
Everlast Pro Style, ракавици дизајнирани за спаринг и тренинг на тешка вреќа ·         Првокласна синтетичка кожа направена да ја продолжи трајноста ·         Мрежа..
Everlast
2.390,00ден
Бесплатна испорака
Everlast Pro Style, ракавици дизајнирани за спаринг и тренинг на тешка вреќа ·         Првокласна синтетичка кожа направена да ја продолжи трајноста ·         Мрежа..
Everlast
3.200,00ден
Бесплатна испорака
Wristwrap Heavy Bag се врвни боксерски ракавици. Изработени се од најквалитетна синтетичка кожа и дизајнирани се да осигураат трајна издржливост и функционалност. Анти-бактерискиот патрон и EverFresh технологијата ги спречува непријатнит..
Everlast
1.090,00ден
Everlast Standard Swivel Носач за speed bag (брза вреќа). Изработена од квалитетен материјал за врвна издржливост.  Прецизна подвижна конструкција за брзо прецизно одбивање  ..
Everlast
1.100,00ден
Wood Beam Heavy Bag Hanger Изработен од тврд челичен материјал и цврста изработка како гаранција за сигурност и стабилност на конструкцијата. Изработен од нерѓосувачки челик како би се осигурала долготрајност и издржливост на производот. ..
Gymstick
610,00ден
Boxing Hand WrapsСтегачите за зглобови заедно  со ракавици ги штитат зглобовите, прстите и колена во сите видови на активности за бокс и боречки вештини палецот и лентите од велкро ви овозможуваат безбедно да ги закачите. Техничка информ..
Atleticore
390,00ден
Завои за раце 5 m еластични, црниУдобни, сигурни и издржливи, еластични спортстки завои со должина од 5 метри.Стегнување на лепенка поради практичност и слобода на движење.Пакување:1 пар (2 завои)..
Atleticore
390,00ден
Завои за раце 5 m нееластични, жолтиУдобни, сигурни и издржливи, еластични спортстки завои со должина од 5 метри.Стегнување на лепенка поради практичност и слобода на движење.Пакување:1 пар (2 завои)..
Everlast
2.380,00ден
Бесплатна испорака
Elite Pro Style Training Gloves, PinkThe Elite Pro Style Training Glove features a revolutionary one-piece design that optimizes fist placement and promotes natural range of motion.Built with closed cell foam technology for hand protection and grip c..
Everlast
2.380,00ден
Бесплатна испорака
Elite Pro Style Training Gloves, RedThe Elite Pro Style Training Glove features a revolutionary one-piece design that optimizes fist placement and promotes natural range of motion.Built with closed cell foam technology for hand protection and grip co..
Everlast
2.380,00ден
Бесплатна испорака
Elite Pro Style Training Gloves, WhiteThe Elite Pro Style Training Glove features a revolutionary one-piece design that optimizes fist placement and promotes natural range of motion.Built with closed cell foam technology for hand protection and grip ..
Everlast
2.900,00ден
Бесплатна испорака
Evercool Headgear, BlackПремиум синтетичка кожа обезбедува долготрајна издржливост и функционалност. Дизајнот на EVERDRI™  и густата подлога од пена обезбедуваат дишење и максимална заштита за да издржат најтешки удирања.Облогата со фи..
Everlast
2.400,00ден
Бесплатна испорака
Everlast Partner Training Kit, Black/GreyКомплет за тренинг Everlest Partner е разноврсен сет за тренинг со кој можете да вежбате сами или во парови.Овој сет е одличен за вежбање дома или во теретана.Комплетот вклучува еден пар ракавици со отворен па..
Gymstick
2.190,00ден
Бесплатна испорака
Gymstick ракавици за бокс 10ozОвие квалитетни ракавици за бокс се одлични за удирање во тешка торба, спаринг и аеробни вежби. Ракавиците исполнети со сунѓер добро ги абсорбираат ударите. Широкито стегач на зглобовите појачан со Велкро затворач обе..
Gymstick
2.190,00ден
Бесплатна испорака
Gymstick ракавици за бокс 12ozОвие квалитетни ракавици за бокс се одлични за удирање во тешка торба, спаринг и аеробни вежби. Ракавиците исполнети со сунѓер добро ги абсорбираат ударите. Широкито стегач на зглобовите појачан со Велкро затворач обе..
Everlast
550,00ден
Штитник за заби Штитник за заби од ЕВА гума Прилагодлив со помош на топла водa Централен зрачен канал овозможува проток на зрак односно дишење ..
Everlast
550,00ден
Штитник за заби Штитник за заби од ЕВА гума Прилагодлив со помош на топла водa Централен зрачен канал овозможува проток на зрак односно дишење ..
Everlast
550,00ден
Штитник за заби Штитник за заби од ЕВА гума Прилагодлив со помош на топла водa Централен зрачен канал овозможува проток на зрак односно дишење ..
Everlast
1.100,00ден
Троструко слоевит штитник за заби Три слоја вклучуваат: * мек гел- внатрешен слој *ублажување на потреси *тврд слој за максимална заштита Многу прилагодлив на забите со помош на топла вода Како додаток доаѓа со кутија за чисто и сиг..
Everlast
230,00ден
Штитник за заби Штитник за заби од ЕВА гума Прилагодлив со помош на топла вода   ..
Everlast
230,00ден
Штитник за заби Штитник за заби од ЕВА гума Прилагодлив со помош на топла вода   ..
Everlast
3.500,00ден
Бесплатна испорака
Muay Thai - ФокусерСупериорната синтетичка кожа заедно со врвната конструкција гарантираат издржливост и функционалностАвтентичен тајландски дизајн со дебела обвивка обезбедува заштита од удари, раце, колена и лактитеСе продава  поединечно..
UFC
320,00ден
Чувствувајте се како шампион со зштитникот на Opro UFC.Овој спортски штитник обезбедува „бронзено“ ниво на заштита, односно обезбедува првична заштита на забите и непцата за време на кој било борбен спорт,спорт со топка или палка. Клучни кара..
UFC
320,00ден
Чувствувајте се како шампион со зштитникот на Opro UFC.Овој спортски штитник обезбедува „бронзено“ ниво на заштита, односно обезбедува првична заштита на забите и непцата за време на кој било борбен спорт,спорт со топка или палка. Клучни кара..
UFC
320,00ден
Чувствувајте се како шампион со зштитникот на Opro UFC.Овој спортски штитник обезбедува „бронзено“ ниво на заштита, односно обезбедува првична заштита на забите и непцата за време на кој било борбен спорт,спорт со топка или палка. Клучни кара..
Прикажани 1 до 30 од 97 (4 страни)

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018