Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Филтрирај

Цена
Oпсег: ден - ден
Бренд

Superfood и сирова храна

Сортирај по:
Numbers Are Good
490,00ден
Ashwagandha Powder, 150 gЕдна од најценетите билкиAshwagandha, исто така позната како индиски гиншенг, е грмушеста билка со овални листови и жолти цветови, а црвен плод. Со потекло од сувото подрчје на Индија, може да се најде во северна Африка т.е. ..
Numbers Are Good
620,00ден
Cocoa Nibs, Organic, 250 g100% органски какао зрна познати како најздрав и најприроден лек во облик на чоколадо !!Органските какао зрна не се термички обработени и како такви ги задржуваат сите нутритивни состјки во максимална количина. Прироно се бо..
Numbers Are Good
210,00ден
Coconut Flour, Organic, 250 g Безглутенска алтернатива на брашно!Кокосовото брашно претставува природна, слатка алтернатива на конвенционалните типови на брашно. Со својата мека структура и карактеристичната блага арома на кокос, совршено се вклопува..
Polleo Sport
330,00ден
Симболот на МедитеранотЕкстра девственото  масло  има многу здравствени придобивки! Полно со хранливи материи, витамини и лековити својства  го прават да има анти-бактериски, антиинфламаторни, анти-габични и антивирусни својства.&nb..
Numbers Are Good
550,00ден
Промотивна акција од 04.03 - 10.03.2019Extra Virgin Coconut Oil, 500 ml100% екстра virgin кокосово маслоЕкстра virgin кокосовото масло  е добиено со ладно пресување на свежиот зрел плод од кокос, што го прави поразлично од преработуваното кокосо..
Amazing Grass
2.060,00ден
Бесплатна испорака
Green Superfood, Berry, 240 gВашата дневна доза на зеленчук и овошје за здравје!Green Superfood Berryе внимателно направена мешавина од свеж зеленчук, интегрално овошје и зеленчук. Green Superfood  ви ја носи вистинската  храна на вашето..
Amazing Grass
2.060,00ден
Бесплатна испорака
Green Superfood, Chocolate, 240 gВашата дневна доза на зеленчук и овошје за здравје!Green Superfood The Original е внимателно направена мешавина од свеж зеленчук, интегрално овошје и зеленчук. Green Superfood  ви ја носи вистинската  х..
Amazing Grass
2.060,00ден
Бесплатна испорака
Green Superfood, The Original, 240 gВашата дневна доза на зеленчук и овошје за здравје!Green Superfood The Original е внимателно направена мешавина од свеж зеленчук, интегрално овошје и зеленчук. Green Superfood  ви ја носи вистинската  х..
Numbers Are Good
730,00ден
Guarana Powder, Organic, 150 gБогатство од Бразил!Гуарана е билка од амазонската прашума во Бразил и Венецуела, позната како бразилско какао. Фактот дека кофеинот ја зголемува будноста, гуараната е идеална за конзумирање наутро или пред тренинг. Орга..
Numbers Are Good
460,00ден
Промотивна акција од 04.03 - 10.03.2019Maca Powder, Organic, 250 gЗа зголемена енергија и имунитет!!Благодарение на новите трендови, маката станува се повеќе популарна. Исклучително богата со нутриенти како витамин Ц, бакар и железо маката на Numbers..
Numbers Are Good
710,00ден 568,00ден
Промотивна акција од 04.03 - 10.03.2019Maca Powder, Organic, 500 gЗа зголемена енергија и имунитет!!Благодарение на новите трендови, маката станува се повеќе популарна. Исклучително богата со нутриенти како витамин Ц, бакар и железо маката на Numbers..
Numbers Are Good
720,00ден
Билката  Моринга е позната и како „дрво на животот“ и се наоѓа на Хималаите, Пакистан, северна Индија, Бангладеш и Авганистан. Со илјадници години, морингата се слави како ефикасна во борбата против многу болести и долго време се користи во т..
Numbers Are Good
780,00ден
Pea Protein Powder, Organic, 500 gВегетаријански извор на протеини преполн со протеини кој заслужува ваше внимание, особено ако страдате од алергии или сте чувствителни на одредена храна!Органски протеин од грашок во својот нутриционистички состав со..
Myprotein
790,00ден
Путер од кикирики во прав со 70% помалку маснотии од класичниот путер од кикирики. Има висока содржина на влакна и брзо се меша. Се прави со притискање на путерот од кикирики и отстранување на маснотиите од него. Путерот од кикирики во прав е..
Polleo Sport
670,00ден
Proseries Almond Butter, Smooth, 350 g Омилените бадеми во фино кремаст намаз!Како идеален извор на протеини, бадемите се препорачуваат во секојдневната исхрана, бидејќи  ја зголемуваат силата, меморијата, расположението, го хранат организм..
Polleo Sport
690,00ден
Proseries Cashew Butter, Smooth, 350 gПокрај тоа што е вкусно, носи многу здравствени придобивки!Кога станува збор за здравствените придобивки од индиските ореви, можеме да наведеме многу. Иако има малку растителни влакна, индиските ореви се богати с..
Polleo Sport Proseries
420,00ден
Protein hazelnut vanilla flavour Cream, 200 gПрироден и здрав - со феноменален вкус !!Млечен намаз со протеин од суруткаProtein White Chocolate Cream е паметна и здрава алтернатива на класичните чоколадни намази со малку калории, полно со вкус и..
Amazing Grass
2.480,00ден
Бесплатна испорака
Protein Superfood, Chocolate, 360 g Protein Superfood   е уникатен органски шејк „all in one“кој содржи комбинација на свежи алкализирачки зеленчуци, интегрално овошје и зеленчук и 20 грама протеини добиени од растенија.Покрај одлич..
Unknown!
165,00ден
Protein Superfood, Chocolate, Sachet, 36 g Protein Superfood   е уникатен органски шејк „all in one“кој содржи комбинација на свежи алкализирачки зеленчуци, интегрално овошје и зеленчук и 20 грама протеини добиени од растенија.Покра..
Numbers Are Good
600,00ден
Промотивна акција од 04.03 - 10.03.2019Spirulina Powder, Organic, 150 gВистински superfood која содржиу целосен спектар на нутриенти !!Спирулината е сино зелена слатководна алга стара 3.6 милијарди години што ја прави една од најадаптивните организми..
Scitec Nutrition
760,00ден
Super Guarana, 100 таблетиГуарана е природен, билен извор на кофеин и други фитохемикалии. Неговите семиња содржат двојно поголема концентрација на кофеин од онаа што се наоѓа во зрната кафе. Покрај кофеинот, гуараната содржи разни мешавини на алкало..
Numbers Are Good
280,00ден
Turmeric Powder, Organic, 150 g Најбарана билка!Куркума (Curcuma longa) е коренеста билка од фамилијата џумбир која благодарение на интензивната жолто-портокалова боја и индинското потекло традиционално се вика индиски шафран. Куткума се користи прек..
QNT
110,00ден
Протеин по вкус на вегани и вегетаријанци!Веганскиот протеин е одличен за вегетаријанци и вегани кои сакаат голем процент на квалитетни протеини. Не содржи соја, лактоза или шеќер. Содржи само 73 калории по порција и е совршен за луѓе кои сакаат да о..
QNT
1.080,00ден
QNT Vegan Protein 500gr – Вегански протеин  во пакување од 500грДодаток во исхрана71kcal на сервирањеНула шеќери без лактоза Грашок и ОризСервирање : 20гр            &nbs..
Unknown!
370,00ден
Zero Dressing, Aceto Balsamico, 350 ml Нема повеќе здодевни салати!Уникатен вкус кој ќе ја претвори секоја салата во вистинска деликатес. Zero Dressing го подобрува и надополнува вкусот на вашиот оброк и е дизајниран да се ужива во салатите без ..
Polleo Sport
370,00ден
Zero Dressing, Soya Sauce, 350 ml Многу повеќе од зачин!Сосот од соја е најтипичен сос во азиската кујна и како таков е неопходена состојка во скоро секое јадење на Далечниот исток. Сосот  стана голем фаворит  заради неговиот специфиче..
Polleo Sport
370,00ден
Zero Dressing, Teriyaki Sauce, 350 mlДонесете допир од Јапонија во вашата кујна!Теријаки е јапонски сос чија популарност одамна ги надмина границите на Истокот, и сега е составен дел на сите национални и модерни кујни. Основата на сосот е миро (оризо..
Polleo Sport
165,00ден
Zero Calorie Sauce, BBQ, 180 mlZero Calories Sauce 180 ml Barbecue  – Сос со нула калории со вкус на скара во пакување од 180 млНеверојатно искуство на вкусови, без шеќери, без масти, со намалена енергијаУпаство за употреба: Добро протресет..
Polleo Sport
165,00ден
Zero Sauce, Hot Chili, 180 ml Жестоко добар сос!Hot Chili е класичен зачинет зачинет сос, кој се прави без дополнителни калории, маснотии и шеќер. Со Proseries Hot chili сос, секое јадење ја добива својата зачинета нота. Hot Chili сос може да се ко..
Polleo Sport
165,00ден
Zero Syrup, Hazelnut-Choco, 180 mlZero Calories Syrup 180 ml Hazelnut Choco – Сируп со нула калории со вкус на  чоколадо и лешник во пакување од 180 млНеверојатно искуство на вкусови, без шеќери, без мастиУпаство за употреба: Добро протресе..
Прикажани 1 до 30 од 30 (1 страни)

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa SSL secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018