Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Филтрирај

Цена
Oпсег: ден - ден
Бренд

Додатоци / сосови / тестенини

Сортирај по:
Myprotein
480,00ден
MYSYRUP е сируп со природна арома, без шеќер и маснотии, идеален за употреба во комбинација со многу намирници. Можете да го додадете во палачинки, овесна каша, салати, јогурт или шејкови.Достапни во неколку фантастични вкусови, овие сирупи ќе и д..
Polleo Sport
330,00ден
Масло во спреј од репка - за лесно дозирање!Полесно е да се дозира со масло во спреј. Маслото од репка има неутрален вкус и е поздрава опција за подмачкување на подлогата пред печење или пред готвење. Отсега, подгответе ги вашите оброци со масло од..
Polleo Sport
330,00ден
Вклучете масло од кокос во вашата диета!Хранливата вредност и лековитиот ефект на кокосовото масло се причината зошто секој треба да го има дома. Истражувањата покажаа дека кокосовото масло го штити срцето и крвните садови, го зајакнува имунитетот,..
Polleo Sport
330,00ден
Симболот на МедитеранотЕкстра девственото  масло  има многу здравствени придобивки! Полно со хранливи материи, витамини и лековити својства  го прават да има анти-бактериски, антиинфламаторни, анти-габични и антивирусни својства.&nb..
ME:First
240,00ден
Guilt-Free Fruit Spread, 220g, StrawberryОвошје со божествен вкус! Неодоливиот џем од јагода ќе се вклопи совршено во вашиот план за спортска исхрана и ќе стане омилена ваша фитнес ужинка. Ова летно овошје со неодолив изглед, пријатен мири..
ME:First
240,00ден
Guilt-Free Fruit Spread, 220g, StrawberryОвошје со божествен вкус! Неодоливиот џем од јагода ќе се вклопи совршено во вашиот план за спортска исхрана и ќе стане омилена ваша фитнес ужинка. Ова летно овошје со неодолив изглед, пријатен мирис и вк..
Polleo Sport Proseries
340,00ден
Zero Calorie Sauce, BBQ, 425 mlZero Calories Sauce 425 ml Barbecue  – Сос со нула калории со вкус на скара во пакување од 425 млНеверојатно искуство на вкусови, без шеќери, без масти, со намалена енергијаУпаство за употреба: Добро протресет..
Polleo Sport Proseries
340,00ден
Zero Calorie Sauce, Mayo, 425 mlZero Calories Sauce 425 ml Mayonaise  – Сос со нула калории со вкус на мајонез во пакување од 425 млНеверојатно искуство на вкусови, без холестерол, без грижа на совест одличен за диетиУпаство за употреба: До..
Polleo Sport Proseries
340,00ден
Zero Calorie Syrup, Triple Chocolate, 425 mlZero Calories Syrup 425 ml Triple Chocolate – Сируп со нула калории со вкус на тројно чоколадо во пакување од 425 млНеверојатно искуство на вкусови, без шеќери, без мастиУпаство за употреба: Добро прот..
Unknown!
370,00ден
Zero Dressing, Aceto Balsamico, 350 ml Нема повеќе здодевни салати!Уникатен вкус кој ќе ја претвори секоја салата во вистинска деликатес. Zero Dressing го подобрува и надополнува вкусот на вашиот оброк и е дизајниран да се ужива во салатите без ..
Polleo Sport
370,00ден
Zero Dressing, Soya Sauce, 350 ml Многу повеќе од зачин!Сосот од соја е најтипичен сос во азиската кујна и како таков е неопходена состојка во скоро секое јадење на Далечниот исток. Сосот  стана голем фаворит  заради неговиот специфиче..
Polleo Sport
370,00ден
Zero Dressing, Teriyaki Sauce, 350 mlДонесете допир од Јапонија во вашата кујна!Теријаки е јапонски сос чија популарност одамна ги надмина границите на Истокот, и сега е составен дел на сите национални и модерни кујни. Основата на сосот е миро (оризо..
Polleo Sport
165,00ден
Zero Calorie Sauce, BBQ, 180 mlZero Calories Sauce 180 ml Barbecue  – Сос со нула калории со вкус на скара во пакување од 180 млНеверојатно искуство на вкусови, без шеќери, без масти, со намалена енергијаУпаство за употреба: Добро протресет..
Polleo Sport Proseries
340,00ден
Zero Sauce, Caesar, 425 mlЗачинете ги вашите оброци со највкусниот намаз!Од сега можете да уживате во својата омилена храна без грижа на совест! Многу лесен намас со освежувачки вкус. Без разлика дали внимавате на внесот на калории, сте во подготовки..
Polleo Sport
165,00ден
Zero Sauce, Hot Chili, 180 ml Жестоко добар сос!Hot Chili е класичен зачинет зачинет сос, кој се прави без дополнителни калории, маснотии и шеќер. Со Proseries Hot chili сос, секое јадење ја добива својата зачинета нота. Hot Chili сос може да се ко..
Polleo Sport Proseries
340,00ден
Zero Calorie Syrup, Choco-Banana, 425 mlZero Calories Syrup 425 ml Choco-Banana – Сируп со нула калории со вкус на чоколадо и банана во пакување од 425 млНеверојатно искуство на вкусови, без шеќери, без мастиУпаство за употреба: Добро протресете..
Polleo Sport Proseries
340,00ден
Zero Syrup, Cookies & Cream, 425 mlZero Calories Syrup 425 ml Cookies & Cream – Сируп со нула калории со вкус на колаче и крем во пакување од 425 млНеверојатно искуство на вкусови, без шеќери, без мастиУпаство за употреба: Добро протресе..
Polleo Sport Proseries
340,00ден
Zero Syrup, Hazelnut-Choco, 425 mlZero Calories Syrup 425 ml Hazelnut Choco – Сируп со нула калории со вкус на чоколадо и лешник во пакување од 425 млНеверојатно искуство на вкусови, без шеќери, без мастиУпаство за употреба: Добро протресете пре..
Polleo Sport Proseries
340,00ден
Zero Syrup, Strawberry, 425 mlZero Calories Syrup 425 ml Strawberry – Сируп со нула калории со вкус на јагода во пакување од 425 млНеверојатно искуство на вкусови, без шеќери, без мастиУпаство за употреба: Добро протресете пред употреба. Одвојув..
Polleo Sport Proseries
340,00ден
Zero Syrup, Vanilla, 425 mlZero Calories Syrup 425 ml Vanilla – Сируп со нула калории со вкус на ванила во пакување од 425 млНеверојатно искуство на вкусови, без шеќери, без мастиУпаство за употреба: Добро протресете пред употреба. Одвојувањето ..
Polleo Sport
165,00ден
Zero Syrup, Hazelnut-Choco, 180 mlZero Calories Syrup 180 ml Hazelnut Choco – Сируп со нула калории со вкус на  чоколадо и лешник во пакување од 180 млНеверојатно искуство на вкусови, без шеќери, без мастиУпаство за употреба: Добро протресе..
Прикажани 1 до 22 од 22 (1 страни)

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa SSL secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018