Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Филтрирај

Цена
Oпсег: ден - ден
Бренд

Додатоци и сосови

Сортирај по:
Encian
260,00ден
Кокосов шеќер BIO, 200гПоради својот уникатен вкус и арома, но и понискиот гликемиски индекс (ГИ 35), тој е одлична алтернатива на шеќерот добиен од шеќерна трска и шеќерна репка.Кокосовиот шеќер се добива од сок од зеленчук од цветни пупки од кокос...
Polleo Sport Proseries
340,00ден
Zero Calorie Sauce, BBQ, 425 mlZero Calories Sauce 425 ml Barbecue  – Сос со нула калории со вкус на скара во пакување од 425 млНеверојатно искуство на вкусови, без шеќери, без масти, со намалена енергијаУпаство за употреба: Добро протресет..
Polleo Sport Proseries
340,00ден
Zero Calorie Sauce, Mayo, 425 mlZero Calories Sauce 425 ml Mayonaise  – Сос со нула калории со вкус на мајонез во пакување од 425 млНеверојатно искуство на вкусови, без холестерол, без грижа на совест одличен за диетиУпаство за употреба: До..
Polleo Sport Proseries
165,00ден
Zero Calorie Syrup, Triple Chocolate, 425 ml Zero Calories Syrup 425 ml Triple Chocolate – Сируп со нула калории со вкус на тројно чоколадо во пакување од 425 мл Неверојатно искуство на вкусови, без шеќери, без масти Упаство за употре..
Polleo Sport Proseries
340,00ден 200,00ден
Zero Calorie Syrup, Triple Chocolate, 425 mlZero Calories Syrup 425 ml Triple Chocolate – Сируп со нула калории со вкус на тројно чоколадо во пакување од 425 млНеверојатно искуство на вкусови, без шеќери, без мастиУпаство за употреба: Добро прот..
Polleo Sport Proseries
165,00ден
Zero Calorie Sauce, BBQ, 180 mlZero Calories Sauce 180 ml Barbecue  – Сос со нула калории со вкус на скара во пакување од 180 млНеверојатно искуство на вкусови, без шеќери, без масти, со намалена енергијаУпаство за употреба: Добро протресет..
Polleo Sport Proseries
340,00ден
Zero Sauce, Caesar, 425 mlЗачинете ги вашите оброци со највкусниот намаз!Од сега можете да уживате во својата омилена храна без грижа на совест! Многу лесен намас со освежувачки вкус. Без разлика дали внимавате на внесот на калории, сте во подготовки..
Polleo Sport Proseries
165,00ден
Zero Sauce, Hot Chili, 180 ml Жестоко добар сос!Hot Chili е класичен зачинет зачинет сос, кој се прави без дополнителни калории, маснотии и шеќер. Со Proseries Hot chili сос, секое јадење ја добива својата зачинета нота. Hot Chili сос може да се ко..
Polleo Sport Proseries
340,00ден
Жестоко добар сос!Hot Chili е класичен зачинет зачинет сос, кој се прави без дополнителни калории, маснотии и шеќер. Со Proseries Hot chili сос, секое јадење ја добива својата зачинета нота. Hot Chili сос може да се користи како зачин за секое јадење..
Polleo Sport Proseries
340,00ден
Zero Sauce, Ketchup, 425 mlКечап кој одговара на секое јадење! Зачинете ја вашата салата, пилешко и сè друго што сакате да јадете со овој сос од кечап затоа што содржи незначителна количина јаглехидрати, калории, масти, шеќер и холестерол. Едноставно..
Polleo Sport Proseries
340,00ден 200,00ден
Zero Calorie Syrup, Choco-Banana, 425 mlZero Calories Syrup 425 ml Choco-Banana – Сируп со нула калории со вкус на чоколадо и банана во пакување од 425 млНеверојатно искуство на вкусови, без шеќери, без мастиУпаство за употреба: Добро протресете..
Polleo Sport Proseries
340,00ден 200,00ден
Неверојатно искуство на вкусови, без шеќери, без мастиУпаство за употреба: Добро протресете пред употреба. Одвојувањето се случува по природен пат затоа протресете. Ставете 1 сервирање (5 мл) во оброци за подобрување на вкусотНутритивни вре..
Polleo Sport Proseries
340,00ден 200,00ден
Zero Syrup, Cookies & Cream, 425 mlZero Calories Syrup 425 ml Cookies & Cream – Сируп со нула калории со вкус на колаче и крем во пакување од 425 млНеверојатно искуство на вкусови, без шеќери, без мастиУпаство за употреба: Добро протресе..
Polleo Sport Proseries
340,00ден 200,00ден
Zero Syrup, Hazelnut-Choco, 425 mlZero Calories Syrup 425 ml Hazelnut Choco – Сируп со нула калории со вкус на чоколадо и лешник во пакување од 425 млНеверојатно искуство на вкусови, без шеќери, без мастиУпаство за употреба: Добро протресете пре..
Polleo Sport Proseries
165,00ден
Неверојатно искуство на вкусови, без шеќери, без масти&Упаство за употреба: Добро протресете пред употреба. Одвојувањето се случува по природен &пат затоа протресете.& Ставете 1 сервирање (5 мл) во оброци за подобрување на вкусот&..
Polleo Sport Proseries
340,00ден 200,00ден
Неверојатно искуство на вкусови, без шеќери, без мастиУпаство за употреба: Добро протресете пред употреба. Одвојувањето се случува по природен пат затоа протресете. Ставете 1 сервирање (5 мл) во оброци за подобрување на вкусотНутритивни вредности; го..
Polleo Sport Proseries
340,00ден 200,00ден
Zero Syrup, Strawberry, 425 mlZero Calories Syrup 425 ml Strawberry – Сируп со нула калории со вкус на јагода во пакување од 425 млНеверојатно искуство на вкусови, без шеќери, без мастиУпаство за употреба: Добро протресете пред употреба. Одвојув..
Polleo Sport Proseries
340,00ден
Zero Syrup, Vanilla, 425 mlZero Calories Syrup 425 ml Vanilla – Сируп со нула калории со вкус на ванила во пакување од 425 млНеверојатно искуство на вкусови, без шеќери, без мастиУпаство за употреба: Добро протресете пред употреба. Одвојувањето ..
Polleo Sport Proseries
165,00ден
Zero Syrup, Hazelnut-Choco, 180 mlZero Calories Syrup 180 ml Hazelnut Choco – Сируп со нула калории со вкус на  чоколадо и лешник во пакување од 180 млНеверојатно искуство на вкусови, без шеќери, без мастиУпаство за употреба: Добро протресе..
Прикажани 1 до 20 од 20 (1 страни)

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018