Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Филтрирај

Цена
Oпсег: ден - ден
Категории

Bad Boy

Сортирај по:
Bad Boy
3.690,00ден
Bad Boy 3G PU ракавици со, 100% PU hi-tec вештачка кожа  која е поиздржлива и дава подолготраен квалитет  со стилска завршна изработка на познатото Bad Boy “EYES” лого на врвот на ракавиците задебеленo со контрастно бела боја. На лепенката ..
Bad Boy
3.690,00ден
Bad Boy 3G PU ракавици со, 100% PU hi-tec вештачка кожа  која е поиздржлива и дава подолготраен квалитет  со стилска завршна изработка на познатото Bad Boy “EYES” лого на врвот на ракавиците задебеленo со контрастно бела боја. На лепенката ..
Bad Boy
830,00ден
Заштитете ги зглобовите Bad Boy Anklets – стегачите за зглобови се идеални  за сите тренинзи на сите боречки вештини наменети се за поддршка на вашето стапал, ногата и овозможуваат  поддршка на скочниот зглоб. Bad Boy Anklets помагаат да..
Bad Boy
3.150,00ден
Ova ekskulzivna klasična hoodica dio je Bad Boy Lifestyle asortimana pod sloganom "Jedan život, jedan stil". I ona je uravo to, prikladna za nošenje u teretanu, na trening ili u obavljanju svakodnevnih obaveza. Nudeći vrhunsku udobnost, toplinu i ..
Bad Boy
590,00ден
Завоите се составен дел од сите спортови во кои се користат ракавици; бокс, слободна борба, карате, Muay тајландски и кик-бокс. Тие обезбедуваат и повеќе од потребната поддршка за зглобот, заштита на раката и стабилност во ракавицата. Во речиси сите ..
Bad Boy
590,00ден
Заштитете го вашето најважно оружје- раката! BAD BOY  ги дизајнирше овие  "Pro Series Stretch" завои за раце, со цел да се зголеми безбедноста за време на тренинзите и борбите. Идеални за бокс, ММА, карате,  Muay тајландски и кик-бо..
Bad Boy
690,00ден
Овие премиум бандажи се дело на соработката помеѓу Bad Boy i Jacob „Stitch“ Durans Работејки заедно, со цел создавање на најдобрата опрема за тренинг и борба, ги напрвиле овие бандажи за раце кои овозможуваат удобност, сигурност и техничка со..
Bad Boy
1.590,00ден
Нашиот Battle Ready Mouth Guard  е направен од издржлив гумен материјал кој ги апсорбира ударите, за максимална заштита и удобност. Обезбедува дополнителени вградени интегрирани анти-шок перничиња со кои се обезбедува единствена заштита на забит..
Bad Boy
4.690,00ден
Carbon Hoodie nudi vrhunsku udobnost, toplinu i stil. Hoodice su idealne ako si borac, gledatelj ili za vaše svakodnevne potrebe. Jednako prikladna za nošenje u teretanu kao i za svakodnevne potrebe. Elastičan struk i rukavi čine ih udobne za noše..
Bad Boy
4.690,00ден
Uzmite Carbon View hoodie sada! Nudeći vrhunsku udobnost, toplinu i stil, „hudice“ su neophodne čim dođu hladniji dani. Jednako su prikladne za nošenje u teretanu, na trening, u obavljanju svakodnevnih obaveza, Carbon View Hoodie se može nositi ti..
Bad Boy
0,00ден
Training Series е Bad Boy палета на производи која нуди пристапни цени со цел ММА спортистите да добијат што подобра и по пристапна опрема за борбена обука. Дизајнирани се да овозможат комфорт и напредок на спортистот, имаат отворена дланка..
Bad Boy
3.100,00ден
Jedan život, jedan stil Bad Boy Crest Hoodie je dio Lifestylea. Mnogo je opuštenija od naše Hoodice za borbu što ju čini idealnom za svakodnevno nošenje. Moderan dizajn ima grb na prsima sa službenim pečatom Bad Boy i dizajniran je da izgleda k..
Bad Boy
730,00ден
Развиена специјално за спортисти оваа нова "Премиум EZ лента" е спој на  Bad Boy и Јаcoba"Stitch " Duran. " EZ лентата" е совршена за зафати  во место и за спречување повреди. "EZ лентата" е со врвен квалитет ,направена  од спе..
Bad Boy
1.880,00ден
Проверете ги новите ММА грипови од Bad Boy  ,дизајнирани со цел да бидете сигурни дека имате  целосна контрола за време на тренингот . Последно нешто што сакате е да ја изгубите подлогата под нозете  и вашиот противник да го искористи ..
Bad Boy
0,00ден
Training Series е Bad Boy палета на производи која нуди пристапни цени со цел ММА фајтерите да добијат што подобра и по пристапна опрема за борбена обука. Дизајнирани се да овозможат комфор и напредок на фајтерот, имаат отворена дланка која е задолжи..
Bad Boy
3.100,00ден
Штитник за уши кој нуди потполна заштита, направен а сите Џиу-Џитсу тренинзи, ММА, Grappling.... за потполна заштита. Дополнет дел на ушната школка, внатрешност исполнета со мек памук внатепност за максимална заштита и удобност за вас и вашиот пар..
Bad Boy
1.350,00ден
Специјално дизајнирани за ММА / БЏЏ перничиња/ штитници за колена со двојна обвивка и перница за спречување на повреди при падови и удари. Перничињата / штитниците за колена од Bad Boy се специјално дизајнирани за ММА ,БЏЏ и други боречки вештини...
Bad Boy
1.450,00ден
Bad Boy Fitness Muscle Vest je dizajniran za intervalne treninge visokog inteziteta (HIIT) osmišljen kako bi Vam omogućio prednost u treningu. Bad Boy Fitness asortiman sportske odjeće dizajniran je za intervalne treninge visokog inteziteta (HIIT)..
Bad Boy
3.900,00ден
Bad Boy Pro Series 2.0 Open Face Head Guard е отворена кацига , која им овозможува на борците целосна заштита од удари во главата , а притоа да  не се губи погледот  пред очите на теренот. Кацигата е погодна за бокс и ММА тренинзи . исполне..
Bad Boy
4.900,00ден
Елегантни и модерни ракавици за натпреварување со Bad Boy лого и дизајн. Pro серија 2.0 Gel MMA ракавиците се следната генерација на опрема за MMA спортисти. Внатрешноста околу зглобот, палецот и на надворешната страна на раката е исполнета со гел и ..
Bad Boy
4.500,00ден
Новите Bad Boy Pro Series 2.0 MMA штитници за потколеници се едиствен производ на пазарот. Содржат два слоја на високо перформансен материјал со anti shock гел материјал за апсорбција на удари и заштита на потколеницата. Изненадувачки лесни но и мног..
Bad Boy
4.900,00ден
Новите Pro Series Thai ракавици со нов изглед и подобрени технички можности. Овие ракавици се идеални за вашиот тренинг. Тие се тестирани и развиени на начин да можат да ги издржат и најтешките тренинзи. Овие се најудобни ракавици во нашата Pro Se..
Bad Boy
4.500,00ден
Новите Pro Series 2.0 штитници за потколеници Thai од Bad Boy, направени се од најквалитетна кожа со цел да се осигура квалитет и издржливост на производот. За поголем заштита тие имаат слој од пена, кој овозможува удобност и ги спречува не..
Bad Boy
6.600,00ден
Bad Boy Pro Series 2.0 Face Saver Head Guard заштитна кацига која нуди максимална заштита за борачите, ама покрај тоа е лесна и удобна. Дизајнирана е да ја штити главата од директни удари во лице, а покрај тоа имате многу добар поглед. За разлика ..
Bad Boy
1.290,00ден
Никој нема точно совршена одбрана, и понекогаш не можете да избегнете по некој удар  за време на тренинг. Не заборавајте да ги заштитите забите со нашите  "Pro Series" штитник. Едноставниот "затопли-и-загризи" дизајн овозможува персонално ..
Bad Boy
1.490,00ден
Стегачот за колено " Recovery Line" од Bad Boy ергономски е дизајниран и ви нуди највисока потпора за колено и го штити коленото од повреди. Моќе да се носи како превентивна мерка со цел да се осигура стабилноста на слаби колена. Разновиден и ле..
Bad Boy
850,00ден
"Recovery Line" е стегач за рачен зглоб и е изработен од неопрен, удобен, здрав и материјал кој дозволува коажата да дише, материјал кој нуди компресија на секоја рака. Можноста да се прилагоди на секоја рака ви дава слобода и потпора која вас ви е п..
Bad Boy
850,00ден
"Recovery Line" стегачот за рачен зглоб е изработен од неопрен, удобен, здрав материјал кој обезбедува компресија на секоја рака. Овој стегач е прилагодлив и ви ја дава слободата и поддршката која ви е потребна за тренинг. Спецификации:  ..
Bad Boy
2.150,00ден
Bad Boy Pro asortiman serija donosi sa sobom potpuno novu posebno dizajniranu odjeću za profesionalne MMA borce kako bi povećali svoju učinkovitost u treningu. Stilski i vrlo funkcionalno, proizvedeni od najkvalitetnijih materijala kako bi vas provel..
Bad Boy
2.150,00ден
Bad Boy Pro asortiman serija donosi sa sobom potpuno novu posebno dizajniranu odjeću za profesionalne MMA borce kako bi povećali svoju učinkovitost u treningu. Stilski i vrlo funkcionalno, proizvedeni od najkvalitetnijih materijala kako bi vas provel..
Прикажани 1 до 30 од 56 (2 страни)

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa SSL secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018