Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Филтрирај

Цена
Oпсег: ден - ден
Категории

Atleticore

Сортирај по:
Atleticore
2.390,00ден
Железни тегови со рачка обложени со гума – Kettlebell Kettlebell е реквизит направен од лиено железо кое изгледа како топка со дршка. Тегот исто така се нарекува ѕвонест тег, а бидејќи се користи од руската војска како кондиционен тег и поради тоа..
Atleticore
4.990,00ден
Железни тегови со рачка обложени со гума – Kettlebell Kettlebell е реквизит направен од лиено железо кое изгледа како топка со дршка. Тегот исто така се нарекува ѕвонест тег, а бидејќи се користи од руската војска како кондиционен тег и поради тоа..
Atleticore
850,00ден
Железни тегови со рачка обложени со гума – Kettlebell Kettlebell е реквизит направен од лиено железо кое изгледа како топка со дршка. Тегот исто така се нарекува ѕвонест тег, а бидејќи се користи од руската војска како кондиционен тег и поради тоа..
Atleticore
1.690,00ден
Железни тегови со рачка обложени со гума – Kettlebell Kettlebell е реквизит направен од лиено железо кое изгледа како топка со дршка. Тегот исто така се нарекува ѕвонест тег, а бидејќи се користи од руската војска како кондиционен тег и поради тоа..
Atleticore
3.290,00ден
Железни тегови со рачка обложени со гума – Kettlebell Kettlebell е реквизит направен од лиено железо кое изгледа како топка со дршка. Тегот исто така се нарекува ѕвонест тег, а бидејќи се користи од руската војска како кондиционен тег и поради тоа..
Atleticore
4.290,00ден
Железни тегови со рачка обложени со гума – Kettlebell Kettlebell е реквизит направен од лиено железо кое изгледа како топка со дршка. Тегот исто така се нарекува ѕвонест тег, а бидејќи се користи од руската војска како кондиционен тег и поради тоа..
Atleticore
270,00ден
Овозможуваат контрола во изведбата на вежбите и спречуаваат иритација на кожата и настанување на плускавци (калуси). Многу практичен грип за посигурен фат. Пакување: 1 пар (2 парчиња) ..
Atleticore
390,00ден
Бандажи 5 метри нееластични, жолти Удобни, сигурни и издржливи, нееластични спортски бандажи, долги 5 метри. Затворање со велкро за поголема практичност. ..
Atleticore
1.790,00ден
Преносен со мали димензии. Одличен за вежби за стабилизација на трупот, рамнотежа и издржливост. Прилагоден и за лесно истегнување и масажа. Помага при мобилност   Димензија: 33 cm x 15 cm ..
Atleticore
890,00ден
Овозможуваат контрола во изведувањето на вежбите и спречуваат иритација на кожата и настанување на плускавци (калуси). Карактеристики: направени од издржив и мек неопрен идеални се за вежби со рачни тегови, справи за вежбање и тегови gri..
Atleticore
890,00ден
Овозможуваат контрола во изведувањето на вежбите и спречуваат иритација на кожата и настанување на плускавци (калуси). Карактеристики: направени од издржив и мек неопрен идеални се за вежби со рачни тегови, справи за вежбање и тегови gri..
Atleticore
890,00ден
Овозможуваат контрола во изведувањето на вежбите и спречуваат иритација на кожата и настанување на плускавци (калуси). Карактеристики: направени од издржив и мек неопрен идеални се за вежби со рачни тегови, справи за вежбање и тегови gri..
Atleticore
830,00ден 623,00ден
Essential ракавици - за фитнес и велосипедизам Првично дизајнирани за заштита на кожата на дланките во фитнесот, одлични и за велосипедизам. Провиден – мрежест горен дел Пакување: 1 пар фитнес ракавици за вежбање ..
Atleticore
830,00ден 623,00ден
Essential ракавици - за фитнес и велосипедизам Првично дизајнирани за заштита на кожата на дланките во фитнесот, одлични и за велосипедизам. Провиден – мрежест горен дел Пакување: 1 пар фитнес ракавици за вежбање ..
Atleticore
1.690,00ден
Наменет за бодибилдинг со големи тежини, служи за заштита на лумбалниот дел на р’бетот и зацврстување на стомачниот ѕид. Големината и растојание зависи од дупчињата: M - 70-90 цм L - 82-102 цм XL - 88-108 цм ..
Atleticore
1.790,00ден
Наменет за бодибилдинг со големи тежини, служи за заштита на лумбалниот дел на р’бетот и зацврстување на стомачниот ѕид. Големината и растојание зависи од дупчињата: M - 70-90 цм L - 82-102 цм XL - 88-108 цм ..
Atleticore
730,00ден 548,00ден
Essential ракавици - за фитнес и велосипедизам. Првенствено се наменет за заштита на кожата на дланката при фитнес тренинзи, и се одлични за возење велосипед. пакување: 1 пар ракавици за фитнес тренинг ..
Atleticore
730,00ден 548,00ден
Essential ракавици - за фитнес и велосипедизам. Првенствено се наменет за заштита на кожата на дланката при фитнес тренинзи, и се одлични за возење велосипед. пакување: 1 пар ракавици за фитнес тренинг ..
Atleticore
390,00ден
Простирка од EVA материјал. Ултимативна повеќе наменска простирка во идеален однос на цена и примени. Аеробик, јога, пилатес, BLT, сончање на плажа, кампување итн. Сешто ќе посакате е изводливо и со достапна цена. Димензија: 173 x 61 x 0..
Atleticore
1.690,00ден
  Издржлива шипка за згибови! Идеални за домашен тренинг! Идеална за згибови и вежби за стомак Се испорачува со сите потребни завртки, иако може да се монтира и без нив Едноставно се поставува на сите врати, брза инсталација Има д..
Atleticore
650,00ден
Латекс Tube Аtleticore Light е една нова димензија на групно вежбање и вежбање дома , со лесно оптоварување. Прогресивно оптоварување преку целосен опсег на движење . Таа е наменета за групни аеробик програми, извршување на различни помалку напорни..
Atleticore
990,00ден
Латекс Tube Аtleticore Hard е една нова димензија на групно вежбање и вежбање дома , со тешко оптоварување. Прогресивно оптоварување преку целосен опсег на движење . Таа е наменета за групни аеробик програми, извршување на различни помалку напорни ..
Atleticore
730,00ден
Латекс Tube Аtleticore Medium е една нова димензија на групно вежбање и вежбање дома , со средно оптоварување. Прогресивно оптоварување преку целосен опсег на движење . Таа е наменета за групни аеробик програми, извршување на различни помалку напор..
Atleticore
390,00ден
Штитник за заби Штитник за заби од ЕВА гума Прилагодлив со помош на топла вода ..
Atleticore
390,00ден
Штитник за заби Штитник за заби од ЕВА гума Прилагодлив со помош на топла вода ..
Atleticore
390,00ден
Штитник за заби Штитник за заби од ЕВА гума Прилагодлив со помош на топла вода ..
Atleticore
1.076,00ден
Мултикс  вратило за на врата Со помош на оваа едноставна шипка се зајакнуваат мускулите на грбот, бицепсите и останатите мускули на вратата од вашата соба! Оваа шипка за згибови едноставно се поставува на рамките на вратата. Прилагодлива е..
Atleticore
990,00ден 743,00ден
Првенствено се наменети  за заштита на кожата на дланката при фитнес  тренинзи, и  одлични се и за возење велосипед. Дополнително зајакната  и мека заштита за дланката. пакување: 1 пар ракавици за фитнес  тренинг ..
Atleticore
0,00ден
Power Band Atleticore 1,3cm Совршен помошен алат за зголемување на отпорот во вежби со kettlebells (метални тегови), deadlifts, преси на клупа. Изработен е во облик на прстен од слоевит латекс за максимална издржливост и долг век на траење. ..
Atleticore
0,00ден
Power Band Atleticore 2,1cm Совршен помошен алат за зголемување на отпорот во вежби со kettlebells (метални тегови), deadlifts, преси на клупа. Изработен е во облик на прстен од слоевит латекс за максимална издржливост и долг век на траење. ..
Прикажани 1 до 30 од 94 (4 страни)

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa SSL secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018