Цена

3.500ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Црното како синоним за елеганција!

 

Доколку барате комбинација на удобност и елегантен дизајн во едно парче облека, а во исто време сте љубител на минималистички стил, хеланките Астрид ќе го освојат вашето срце. Нивниот едноставен, но впечатлив дизајн во прекрасна црна боја ви овозможува да ги комбинирате со било кој спортски градник, топ или маица, создавајќи безброј атрактивни комбинации кои совршено се прилагодуваат на вашиот стил.

 

Удобност во сите ситуации!

 

Покрај тоа што изгледаат одлично, хеланките Astrid се исклучително удобни за носење благодарение на многу удобниот и мек висококвалитетен материјал од кој се направени. Без разлика дали ќе одлучите да одите на лежерна прошетка или да одите на шопинг или повеќе напорни активности во теретана или на терен, хеланките Astrid ќе ви обезбедат совршена поддршка и слобода на движење.

 

Карактеристики:

Обликување
Растегнување
Комфорна ткаенина
УВ заштита 50+: Заштита од УВ зрачење, фактор 50+
Материјал: 87% полиамид, 13% еластин

 

Zoe

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024