Цена

820ден

-35% Акција
533ден Заштедуваш
287ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Алфа-липоевата киселина е популарен антиоксидант затоа што е растворлива во вода и масти. 

Упатство за употреба: Земете 1 капсула на ден, најдобро со оброк. 
Дијабетичарите треба да се консултираат со доктор пред да го конзумираат производот. Конзумирајте го производот во комбинација со храна, како дел од избалансирана и здрава исхрана, а не како замена за храна.

Состав:

 

По сервирање (1 капсула)

Алфа-липоева киселина

250 мг

Информации за алергени: Произведено во опкружување со млеко, јајца, протеини од соја и јајца, глутен и кикирики.

Состојки: Алфа-липоева киселина, декстроза, трикалциум фосфат, желатин (капсула)

Пакување: 50 капсули

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024