Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Zoe Reversible Gymbag

2.400,00ден
-+

Две бои во една чанта!

 

Дали барате чанта за тренинг што ќе го заокружи вашиот спортски изглед, ќе складира се што ви треба и ќе изгледа одлично во исто време? Можеме да се согласиме дека не треба да барате повеќе! Новата чанта ZOE можете да ја носите во 2 прекрасни бои, црно или црвено вино, во зависност од тоа која повеќе одговара на вашето расположение или модна комбинација. Металните додатоци во розово златна боја ќе го дадат последниот шмек за вистински модерен спортски изглед.

 

 

Комбинација на функционалност и стил!

 

Иако сакаме интересен дизајн, не ја забораваме функционалноста. Токму затоа додадовме место за вашата јога мат од двете страни (црна и црвена боја на вино), што значи дека повеќе не мора да го носите во раце и да се грижите доколку сте го заборавиле некаде. Исто така, од двете страни има внатрешни и надворешни џебови за чување скапоцености и функционални ремени кои ви овозможуваат да ја носите чантата на рамо.

 

 

Карактеристики:

 

Без чувство на стегање и тежина

Ремен што се вади

Засилени рачки

Преден џеб со патент

Внатрешни и надворешни џебови за ситници

Материјал: Надворешен дел 100% полиамид, внатрешен дел 100% полиестер

Димензии: 47 x 26 x 26 cm

Боја: реверзибилна: црно и црвено вино

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018