Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Venus Kyou Leggings

2.790,00ден
-+

За најдобро чувство во вашата кожа

Секојдневниот стрес и брзото темпо лесно можат да ве оддалечат од уживањето во секој момент. Затоа ви ги претставуваме хеланките Venus Kyou! „Kyou“ значи „денес“ на јапонски, а омилениот модел на многумина во новиот дизајн ќе ја врати моќта во ваши раце и ќе ве потсети на грижата за себе и важноста на сегашниот момент! Со вашето ново омилено парче облека ќе се чувствувате позадоволни и подготвени за сите предизвици!

 

Удобност и елеганција при сите активности!

Направени од висококвалитетни француски и италијански материјали, овие хеланки ќе ви обезбедат совршена удобност при секој чекор, без разлика дали се релаксирате со јога, тренирате во теретана или лежерно шетате во природа. Исклучително удобен и растеглив, но во исто време малку компресивен материјал го обликува телото и ја нагласува фигурата на песочен часовник. Комбинирајте ги со градникот Venus Kyou и зрачете со елеганција и позитивност во сите прилики!

 

Карактеристики:

 

Мускулна поддршка

Испуштање на влага

Обликување

УВ заштита 50+

Материјал: 82% полиестер, 18% еластин

 

Нашиот модел носи големина S, а неговите мерки се:

 

Висина: 170 см

Обем на градите: 85 см

Обем на половината: 68 см

Обем на колкови: 97 см

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018