Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

-70%

STAR LEGGINGS, BLACK

2.160,00ден 648,00ден
-+

Инспирација со ѕвездени мотиви! Секоја жена е ѕвезда, а ѕвездите ги заслужуваат најдобрите модни парчиња. Подигнете ја ѕвездената прашина и предизвикувајте внимание каде и да се појавите! Ѕвездените хеланки ќе ги инспирираат вашите најдобри модни комбинации. Многу едноставно, но гламурозно - со Star dust хулахопки Ѕвездени хеланки лесно ќе постигнете глам изглед секој ден. Спој на стил и ѕвездена инспирација! Пријатен италијански материјал со високи перформанси обезбедува второ чувство на кожата. Двојниот шев обезбедува максимална цврстина, но во исто време и исклучителен комфор при контакт со кожата. Ласкавиот крој со висок струк ја нагласува женската силуета. Овие хеланки се идеални за сите видови активности како фитнес, јога, трчање и танцување, но и во секојдневните ситуации како шетање низ град или шопинг ќе ви овозможат модерен изглед и максимална удобност. Карактеристики: Истегнување: исклучителна растегливост и зафат Comfort Fabric: Пријатно и удобно чувство на кожата УВ заштита: УВ заштита, фактор 50+ Материјал: 80% полиамид, 20% еластин Начин на одржување: Машинско перење, максимални температури до 30 степени Направено со љубов во ЕУ Зои Нашиот модел носи големина S, а неговите димензии се: Висина: 167 см Обем на градите: 82 см Обем на половината: 65 см Обем на колкови: 96 см

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018