Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Филтрирај

Цена
Oпсег: ден - ден
Бренд

Месечна Акција

Сортирај по:
Atleticore
820,00ден 615,00ден
Power Band - Латекс трака Atleticore 1,3cmСовршен помошник за зголемување на отпорот на тренинзите со кетлбели, deadlift, бенч и слично.Изграден во облик на прстен од неколку слоен латекс за максимална издржливост и поголема долготрајност.Користете е..
Atleticore
1.150,00ден 862,00ден
Power Band - Латекс трака Atleticore 2,1cmСовршен помошник за зголемување на отпорот на тренинзите со кетлбели, deadlift, бенч и слично.Изграден во облик на прстен од неколку слоен латекс за максимална издржливост и поголема долготрајност.Користете е..
Atleticore
1.560,00ден 1.170,00ден
Бесплатна испорака
Power Band - Латекс трака Atleticore 3,2cmСовршен помошник за зголемување на отпорот на тренинзите со кетлбели, deadlift, бенч и слично.Изграден во облик на прстен од неколку слоен латекс за максимална издржливост и поголема долготрајност.Користете е..
ME:First
3.455,00ден 2.440,00ден
Бесплатна испорака
Сетот содржи:-1st Whey 2.27 kg-Гратис 3 x ME:F1RST High Protein Bar 60gMe F1rst 1st Whey Chocolate 30.4g, 454g,  908g,  2,27kg,  – 1ст протеин од сурутка со вкус на чоколадо во пакување од30.4г, 454г, ..
Optimum Nutrition
2.290,00ден 1.490,00ден
Бесплатна испорака
Amino Energy, 270 gЗаменете го кафето и енергетските пијалоци со нешто поефективно и поздраво !5g микронизирани аминокиселини во слободна формаБета Аланин за ултимативна издржливост100mg кофеин од зелен чајЕкстракт од зелен чајЕкстракт од зелено кафе..
Leovital
2.060,00ден 1.030,00ден
Бесплатна испорака
Beta Glucan, 90 kapsulaБета Глукан, 90 таблетиБета глукан комплекс                     Polleo Sport имаат создадено палета на производи за да ги задо..
Leovital
1.230,00ден 861,00ден
Burner, 90 капсулиВашиот нов омилен согорувач на маснотии пристигна!Леовитал согорувач на маснотии е ефикасен согорувач на маснотии без стимуланси кои ќе станат ваш идеален партнер за намалување на количината на масно ткиво. Ги содржи сите активни со..
Leovital
910,00ден 592,00ден
Caffeine Boost, 200 tableta         Поллео Спорт имаат создадено палета на производи за да ги задоволат вашите зголемени нутритивни потреби за хранливи материи.Специјално дизајнирана за да нуди најдобра комбинација на вним..
Leovital
980,00ден 637,00ден
Calcium + K1 + D3, 90 капсулиФантастична комбинација за вашите коски!Калциумот, витамин К и витамин Д се најважните витамини и минерали за одржување на здравјето на коските. Ова е особено точно за спортистите, бидејќи нивните коски се изложени на доп..
Myprotein
2.170,00ден 1.845,00ден
Бесплатна испорака
CLA 1000 mg, 180 softgelsCLA, или конјугирана линолна киселина, припаѓа на групата масни киселини и природно е присутна во некои извори на храна. Истражувањата покажаа дека со земање на CLA може да се убрза градењето на мускулите и да се намалат масн..
Polleo Sport
660,00ден 460,00ден
Масло во спреј од репка - за лесно дозирање!Полесно е да се дозира со масло во спреј. Маслото од репка има неутрален вкус и е поздрава опција за подмачкување на подлогата пред печење или пред готвење. Отсега, подгответе ги вашите оброци со масло од с..
ME:First
840,00ден 672,00ден
MeF1rst Creatine Monohydrate 500 gr Unflavoured – Ми Фирст креатин монохидрат во пакување од 500 гр без вкус83 сервирања / Додаток во исхранаФирст стандард за квалитет / Пред | За време | После тренинг / 3 гр креатин монохидрат на сервирање / Микрон..
Leovital
1.490,00ден 894,00ден
Секој што се занимава со спорт, професионалци, како и рекреативни спортисти, е свесен за важноста на здравите зглобови и нивната мобилност. Без оглед на возраста, активниот начин на живот честопати има болки во зглобовите како несакан ефект, кој може..
DC Comics
420,00ден 315,00ден
Hero Core Mug, Batman - Heroes Never Sleep Мотивирачки чаши од DC Comics кои можат да ве насмеат, расположат и мотивираат!Вашиот омилен пијалок има уште подобар вкус ако го пиете од омилената чаша. Изберете чаша од новата линија DC Comics и ќе в..
DC Comics
420,00ден 315,00ден
Hero Core Mug, Batman Logo Мотивирачки чаши од DC Comics кои можат да ве насмеат, расположат и мотивираат!Вашиот омилен пијалок има уште подобар вкус ако го пиете од омилената чаша. Изберете чаша од новата линија DC Comics и ќе ве насмее со свој..
DC Comics
420,00ден 315,00ден
Hero Core Mug, Flash - Catch Me If You Can Мотивирачки чаши од DC Comics кои можат да ве насмеат, расположат и мотивираат!Вашиот омилен пијалок има уште подобар вкус ако го пиете од омилената чаша. Изберете чаша од новата линија DC Comics и ќе в..
DC Comics
420,00ден 315,00ден
Hero Core Mug, Wonder Woman - Let's Do This Вашиот омилен пијалок има уште подобар вкус ако го пиете од омилената чаша. Изберете чаша од новата линија DC Comics и ќе ве насмее со својата инспиративна порака и графика.Чашата „Ајде да го..
DC Comics
550,00ден 440,00ден
Hero Core Running buff - BatmanШарена марама за херојот во вас!DC Hero Core е повеќенаменска марама што овозможува удобност со уникатен и мотивирачки дизајн на вашите омилени херои. Уживајте во разноврсност и носете ја на многу различни начини; како ..
DC Comics
550,00ден 440,00ден
Hero Core Running buff - JokerШарена марама за херојот во вас!DC Hero Core е повеќенаменска марама што овозможува удобност со уникатен и мотивирачки дизајн на вашите омилени херои. Уживајте во разноврсност и носете ја на многу различни начини; како к..
Leovital
570,00ден 399,00ден
Железо, 60  капсулиДодаток во исхранаПоллео Спорт имаат создадено палета на производи за да ги задоволат вашите зголемени нутритивни потреби за хранливи материи.Специјално дизајнирана за да нуди најдобра комбинација на внимателно одбрани сост..
QNT
200,00ден 130,00ден
Освежителен овошен пијалок без калории со 2000мг Л-карнитин по шише.Употреба: 1 шише дневно, пред или за време на тренинг.Состав:Доза за конзумирање: 1 шише (700мл)Нутритивна табелаНа 700мл(1 сервирање)На 100млЕнергетска вредност0 kcal/kJ0 kcal/..
Leovital
2.280,00ден 1.140,00ден
Бесплатна испорака
Премиум производ на иновативни состојки!Понекогаш резултатите што ги очекуваме недостасуваат без логична причина. Исхрана, тренинг, одмор - правиме сè како што треба, но нема резултати. Водени од оваа мисла и искуство на работа со професионални спорт..
Numbers Are Good
460,00ден 368,00ден
Промотивна акција од 04.03 - 10.03.2019Maca Powder, Organic, 250 gЗа зголемена енергија и имунитет!!Благодарение на новите трендови, маката станува се повеќе популарна. Исклучително богата со нутриенти како витамин Ц, бакар и железо маката на Numbers..
Leovital
700,00ден 490,00ден
Магнезиум, 90 капсулиДодаток во исхрана Поллео Спорт има создадено палета на производи за да ги задоволат вашите зголемени нутритивни потреби за хранливи материи.Специјално дизајнирана за да нуди најдобра комбинација на внимателно одбрани сос..
ME:First
1.790,00ден 990,00ден
Бесплатна испорака
Сетот содржи:-MeF1rst Instantized BCAA 2:1:1 250g-Гратис 3x Energy gelsДекларацијаPolleo Sport Me F1rst Instantized  BCAA 2:1:1 250 gr Unflavoured – Ми Фирст Инстантизирани БЦАА амино киселини во размер 2:1:1 без вкус во паку..
Leovital
910,00ден 637,00ден
OMEGA XTREME UP, 90 SOFTGEL KAPSULI Додаток во исхранаКвалитетно рибино масло со високо ниво на омега - 3Поллео Спорт имаат создадено палета на производи за да ги задоволат вашите зголемени нутритивни потреби за хранливи материи.Специјално ди..
Atleticore
1.980,00ден 1.485,00ден
Бесплатна испорака
Power Band Atleticore 4,5cmСовршена помошна алатка за зголемување на отпорноста во вежби Направено во слоевит латекс прстен за максимална издржливост и долг век на траење. Користете една или повеќе латекс ленти  за поефикасна обука.Енергетс..
Atleticore
2.390,00ден 1.792,00ден
Бесплатна испорака
Power Band Atleticore 6,4cmСовршена помошна алатка за зголемување на отпорноста во вежби Направено во слоевит латекс прстен за максимална издржливост и долг век на траење. Користете една или повеќе латекс ленти  за поефикасна обука.Енергетс..
Oprema
7.850,00ден 5.490,00ден
Бесплатна испорака
Balans Polulopta Pro Line je inačica Bosu balansa. Bosu se savršeno uklapa u nove trendove u fitnessu: Ravnoteža, kontrolirana nestabilnost, svladavanje težine vlastitog tijela u pokušaju održavanja stabilnog položaja, integrirani pokreti svih ..
Polleo Sport
690,00ден 552,00ден
Proseries Cashew Butter, Smooth, 350 gПокрај тоа што е вкусно, носи многу здравствени придобивки!Кога станува збор за здравствените придобивки од индиските ореви, можеме да наведеме многу. Иако има малку растителни влакна, индиските ореви се богати с..
Прикажани 1 до 30 од 36 (2 страни)

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018