Цена

11.950ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Овој кетлбел се користи за подобрување на вашата сила, експлозивност и јачина и јачина на трупот. Оваа тежина е 7 во 1 затоа што можете да ја прилагодите тежината од 4 кг на 18 кг.

 

Детали за производот

 

  • Висина (см): 27,00
  • Дијаметар (см): 20,50
  • Сила: од 4 до 18 кг
  • Дијаметар на рачката (см): 2,80
  • Тежина (кг): 20,00
  • Толеранција на тежина (%): +/- 5%
  • Боја: Портокалова и црна
  • Состав: челик

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024