Цена

810ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Прилагодливото јаже за скокање е совршено за работа на вашата издржливост, како и кардио фитнесот.

Обложен челичен кабел со дијаметар од 4 mm за брзо вртење

Топчести лежишта за непречено вртење

 

Прилагодлива должина и ергономски рачки

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024