Цена

1.150ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Простирка од EVA материјал. Ултимативна повеќе наменска простирка во идеален однос на цена и примени. Аеробик, јога, пилатес, BLT, сончање на плажа, кампување итн. Сешто ќе посакате е изводливо и со достапна цена.

Димензија: 173 x 61 x 0,3 cm

Mini bands, еластичните кружни гуми се ефикасно тренинг помагало за јакнење на горниот и долниот дел од телото и зголемување на стабилноста. Одлични за активација на глутеусот, латерални исчекорувања, истегнување на нозе и стабилизација на раменскиот појас.  

Практични, лесни и преносни, одлични се за тренинг во домот, фитнес центар, на отворено итн.

  • Димензии: 250 x 50 x 0,4 mm

  • Боја: жолта

  • Натпис: Atleticore

Еден од нашите најпопуларни шејкери штотуку стана уште подобар.

Шејкерот Polleo Sport Wave+ со атрактивен и компактен дизајн комбинира простор за шејк со два дополнителни делови за дозирање и пренос на суплементи како што се протеини и таблети/капсули.

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024