Цена

890ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Оваа одлична поддршка за глуждот нуди навистина неверојатна заштита. Откако ќе го пробате, ќе ви биде тешко да се согласите со нешто друго!

Технички карактеристики:

  • Специфична мешавина на памук и еластин
  • Адаптирана структура за анатомска заштита
  • Флексибилно собирање за поголема издржливост

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024