Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Филтрирај

Цена
Oпсег: ден - ден
Категории

UFC

Сортирај по:
UFC
530,00ден
Чувствувајте се како шампион со зштитникот на Opro UFC.Овој спортски штитник обезбедува „бронзено“ ниво на заштита, односно обезбедува првична заштита на забите и непцата за време на кој било борбен спорт,спорт со топка или палка. Клучни кара..
UFC
530,00ден
Чувствувајте се како шампион со зштитникот на Opro UFC.Овој спортски штитник обезбедува „бронзено“ ниво на заштита, односно обезбедува првична заштита на забите и непцата за време на кој било борбен спорт,спорт со топка или палка. Клучни кара..
UFC
530,00ден
Чувствувајте се како шампион со зштитникот на Opro UFC.Овој спортски штитник обезбедува „бронзено“ ниво на заштита, односно обезбедува првична заштита на забите и непцата за време на кој било борбен спорт,спорт со топка или палка. Клучни кара..
UFC
530,00ден
Чувствувајте се како шампион со зштитникот на Opro UFC.Овој спортски штитник обезбедува „бронзено“ ниво на заштита, односно обезбедува првична заштита на забите и непцата за време на кој било борбен спорт,спорт со топка или палка. Клучни кара..
UFC
830,00ден
Opro Gold штитникот за носители на фиксни протези обезбедува конкурентно ниво на заштита и доаѓа во две бои, црна или црвена, што ви овозможува да ја покажете својата храброст и смелост - без разлика дали сте во ринг или во октагон. Фрактури на за..
UFC
810,00ден
Opro Gold штитникот обезбедува конкурентно ниво на заштита и доаѓа во две бои, црна или црвена, што ви овозможува да ја покажете својата храброст и смелост - без разлика дали сте во ринг или во октагон.Фрактури на заби, истегнување и исекотини на ..
UFC
810,00ден
Opro Gold штитникот обезбедува конкурентно ниво на заштита и доаѓа во две бои, црна или црвена, што ви овозможува да ја покажете својата храброст и смелост - без разлика дали сте во ринг или во октагон.Фрактури на заби, истегнување и исекот..
UFC
1.220,00ден
Opro Gold штитникот обезбедува конкурентно ниво на заштита и доаѓа во две бои, црна или црвена, што ви овозможува да ја покажете својата храброст и смелост - без разлика дали сте во ринг или во октагон. Фрактури на заби, истегнување и исекотини на..
UFC
1.220,00ден
Opro Gold штитникот обезбедува конкурентно ниво на заштита и доаѓа во две бои, црна или црвена, што ви овозможува да ја покажете својата храброст и смелост - без разлика дали сте во ринг или во октагон. Фрактури на заби, истегнување и исекотини на..
UFC
990,00ден
Штитникот Opro UFC "Platinum" обезбедува заштита на елитно ниво и доаѓа во две бои, црна или црвена, што ви дава опасен изглед.Клучни карактеристики:Елитно ниво на заштитаПогоден за лица постари од 7 годиниЕдноставен за обликување и вклопувањеСиг..
UFC
990,00ден
Штитникот Opro UFC "Platinum" обезбедува заштита на елитно ниво и доаѓа во две бои, црна или црвена, што ви дава опасен изглед.Клучни карактеристики:Елитно ниво на заштитаПогоден за лица постари од 7 годиниЕдноставен за обликување и вклопувањеСиг..
UFC
500,00ден
Без оглед на вашиот спорт, со спортскиот штитник за заби на Опра „Silver“ можете да уживате во сè што се нуди без ризик од повреди на устата. Без разлика дали сакате да се чувствувате храбро или да изгледате храбро, овој UFC штитник обезбедува „ср..
UFC
500,00ден
Без оглед на вашиот спорт, со спортскиот штитник за заби на Опра „Silver“ можете да уживате во сè што се нуди без ризик од повреди на устата. Без разлика дали сакате да се чувствувате храбро или да изгледате храбро, овој UFC штитник обезбедува „ср..
UFC
690,00ден
Без оглед на вашиот спорт, со спортскиот штитник за заби на Опра „Silver“ можете да уживате во сè што се нуди без ризик од повреди на устата. Без разлика дали сакате да се чувствувате храбро или да изгледате храбро, овој UFC штитник обезбедува „ср..
UFC
690,00ден
Без оглед на вашиот спорт, со спортскиот штитник за заби на Опра „Silver“ можете да уживате во сè што се нуди без ризик од повреди на устата.Без разлика дали сакате да се чувствувате храбро или да изгледате храбро, овој UFC штитник обезбедува „ср..
UFC
340,00ден
Opro Snap-Fit UFC штитникот за заби е дизајниран  да ви даде моментална заштита - суштинска работа за секоја спортска торба.Клучни карактеристики:Квалитетна заштитаНема потреба од вриење Официјално лиценциран производ на УФЦ Моментална удобнос..
UFC
340,00ден
Opro Snap-Fit UFC штитникот за заби е дизајниран  да ви даде моментална заштита - суштинска работа за секоја спортска торба.Клучни карактеристики:Квалитетна заштитаНема потреба од вриење Официјално лиценциран производ на УФЦ Моментално прилаго..
UFC
340,00ден
Opro Snap-Fit UFC штитникот за заби е дизајниран  да ви даде моментална заштита - суштинска работа за секоја спортска торба. Клучни карактеристики: Квалитетна заштитаНема потреба од вриење Официјално лиценци..
UFC
340,00ден
Opro Snap-Fit UFC штитникот за заби е дизајниран  да ви даде моментална заштита - суштинска работа за секоја спортска торба.Клучни карактеристики: Квалитетна заштита Нема потреба од вриење Официјално лиценциран производ на УФЦ ..
UFC
1.650,00ден
·         Издржлив најлонски оксфордски материјал·         Се прицврстува на шипка или мулти-џим·         Вклучува 2 челични ка..
UFC
3.730,00ден
Постигнете врвна кондиција со висококвалитетна фитнес ракавица совршена за повеќенаменска употреба и ниво на фитнес. Ракавици за тренинг UFC Pro Fitness обезбедуваат одлична заштита со најсовремена технологија при удари. Повеќенаменски в..
UFC
9.900,00ден
UFC Pro Comfort фокусите се анатомски обликувани за да се вклопат удобно на раката и подлактицата на вашиот партнер. Карактеристиките вклучуваат појачана шипка за држење, затворач и висококвалитетна кожна конструкција од класа А за издржливос..
UFC
930,00ден
Мешавина од памук и полиестер. Долготрајна со гумена налепница. Одлично за тренинг во бокс, ММА тренинг, фокус тренинг или торба: Димензии на производот: 457,2х5 смДимензии на пакувањето: 11х15х7 смДимензии на пакување на куќиштето: 33..
UFC
2.800,00ден
Дизајн со отворени прсти и подлога за заштита на рацете и трака со лепенка која ја подобрува безбедноста на зглобот. Направено од ПУ вештачка кожаПрицврстување со силна лента со лепенкаИдеален за сите нови љубители на ММАКарактеристики на ..
UFC
2.990,00ден
Изработена од висококвалитетна кожа со отворена дланка и заоблен дизајн за да ги намали повредите на рацете и дополнителна ЕВА пена за уште подобра апсорпција на удари. Прицврстување со силна лента со лепенка.Дизајн на отворена дланкаОваа р..
UFC
2.990,00ден
Ракавиците за тренинг UFC Contender ви дава оптимална количина на умешност и слободно движење. Одлични ракавици за борење, тренинг и работа со лесни торби. Слојната пена над пределот на зглобот ги штити рацете. Дизајнирани да траат и да издржат че..
UFC
2.440,00ден
Стапови за рефлеки Палките за удирање на UFC го оживуваат секој тренинг и ја подобруваат координацијата на целото тело повеќе од која било друга алатка. Може да послужи како замена за фокусери или како додаток. Тие се лесни, со лесна рачка ш..
UFC
3.730,00ден
Карактеристики:Компактни за развој на брзина и побрзи рефлекси.Направено од издржливо PUОдличен сет за почетокЗголемете ја точноста и брзината со UFC Curved Focus Mitt Focuser. Одржувањето на раката во позиција полукруг помага да се намалат повр..
UFC
1.830,00ден
Костимот за сауна UFC EVA ви помага да ги максимизирате вашите цели за вежбање и да ја намалите телесната тежина. Овој костум за сауна е изработен од висококвалитетен ЕВА материјал и е отпорен на ветер и вода. Дополнителни карактеристики вкл..
UFC
1.800,00ден
Ја подобрува рамнотежата, флексибилноста и силата и обезбедува миофасцијално олеснување. Пена EVA со затворена ќелија со висока густина. Ја одржува формата по повеќекратна употреба. Материјал отпорен на влага и бактерииМатеријал: ЕВАДимензии ..
Прикажани 1 до 30 од 59 (2 страни)

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018