Цена

4.920ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

UFC Pro панцирот е идеален за тренирање на средни и пониски ММА техники на удари. Карактеристиките вклучуваат издржлива кожна надворешност со повеќе од 2" EVA пена што апсорбира удари и лесно приспособливо затворање преку рамо. Една големина одговара на сите.

  • Издржлива кожа
  • Повеќе од 2 "" слоја за заштита од EVA пена
  • Прилагодливо затворање на рамената
  • Една големина одговара на повеќето

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024