Цена

87.740ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Tech Pro Power Pulldown е создаден за безбедно тренирање на мускулите на грбот и бицепс.

Tech Pro Power Series е опрема дизајнирана за спортисти и ги исполнува највисоките барања за биомеханика, ергономија, долг век на траење и безбедност, обезбедувајќи максимални атлетски перформанси.,

Дизајнот на рачките овозможува рамномерна распределба на товарот, правеќи ги перформансите на туркање и влечење поудобни и поефикасни.

Сите меки елементи се изработени од специјална пена со висока густина, земајќи ја во предвид формата на телото, со што се обезбедува максимална удобност и рамнотежа за време на тренинг.

Спецификации:

  • Должина (mm | inch): 1110 | 44

  • Ширина (mm | inch): 1740 | 69

  • Висина (mm | inch): 1990 | 78

  • Тежина (kg | фунта): 150 | 331

  • Максимална тежина (kg) 200

  • Тежина на уредот (kg) 150

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024