Цена

125.480ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Техника Про моќност на градите прес
Притисокот на градите нуди иновативна и единствена функционална можност за корисникот да загрее одредени мускулни групи пред тренинг за да го намали потенцијалниот ризик од повреда, а исто така да ги истегне и опушти мускулите после секој тренинг циклус. Уредот е погоден за тренирање на пекторални мускули, трицепс и предниот дел на делтоидните мускули.
Tech Pro Power Series е опрема создадена за спортисти и ги исполнува највисоките барања за биомеханика, ергономија, долг работен век и безбедност, обезбедувајќи максимални спортски достигнувања.
Новиот дизајн на рачките овозможува порамномерна распределба на товарот, што го прави извршувањето на движењата на туркање и влечење поудобно и поефективно. Покажувачите ја означуваат правилната положба на рацете, а нерамната текстура на површината го подобрува држењето и го спречува лизгањето на страна.
Сите меки елементи се изработени од специјален полимер со пена со висока густина кој го зема обликот на човечкото тело, со што се обезбедува максимална удобност и одржува рамнотежа за време на физичкиот тренинг.
Благодарение на независните рачки, се постигнува побалансирано зголемување на моќноста. Траекториите на рачките во процесот на движење се приближуваат, формирајќи природен лак на движење и зголемувајќи ја амплитудата.

Спецификации:

  • Должина (мм | инчи): 1500 | 59

  • Ширина (мм | инч): 1200 | 47

  • Висина (мм | инчи): 1715 | 67

  • Тежина (kg | lbs): 164 | 362

  • Максимално оптоварување (kg | lbs): 200 | 441

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024