Цена

70.750ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Tech Pro Power Series Calf
Телето дава чувство на слобода и е погодно за тренирање на мускулите на потколеницата без оптоварување на 'рбетот.
Tech Pro Power Series е опрема создадена за спортисти и ги исполнува највисоките барања за биомеханика, ергономија, долг работен век и безбедност, обезбедувајќи максимални спортски достигнувања.
Елиптичниот облик на платформата гарантира максимална подвижност на зглобовите и работа на сите мускулни групи, дури и оние во пределот на глуждовите.
Педалата за помош им овозможува на високите корисници да избегнат прекумерно свиткување на коленото зглоб во работната положба.
Сите меки елементи се изработени од специјален полимер со пена со висока густина кој го зема обликот на човечкото тело, со што се обезбедува максимална удобност и одржува рамнотежа за време на физичкиот тренинг.

Спецификации:

  • Должина (мм | инчи): 1120 | 44

  • Ширина (мм | инч): 1710 | 67

  • Висина (мм | инчи): 1170 | 46

  • Тежина (kg | lbs): 150 | 331

  • Максимално оптоварување (kg | lbs): 280 | 617

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024