Цена

1.250ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Ракавици со потпис на најголемата хероина!

Елегантните женски ракавици со препознатливиот знак на најмоќната жена - Wonder Woman се направени од силни, сигурни и издржливи материјали за да издржат секаков тренинг со тегови или машини. Дизајнирани се така што мрежестата ткаенина на горната страна обезбедува одлична дишливост и вклопување, како и целосна флексибилност. Долната страна е дополнително зајакната со цврст материјал за да се спречат плускавци, болки и повреди. Овозможуваат полесна контрола на изведбата на вежбата, спречуваат иритација на кожата и обезбедуваат сигурно стисок, што ќе овозможи повеќе повторувања и повеќе килограми. Исто така, тие се практични и се вклопуваат во секоја чанта.

Разбудете ја хероината во вас!

Како вистинска Wonder Woman, вложете ја целата своја сила во вашиот тренинг! Ракавиците со мотивот Wonder Woman нудат широк спектар на апликации... од фитнес, кревање тегови, до возење велосипед. Ракавиците се идеален партнер за квалитетни резултати и ќе станат составен дел од вашиот тренинг.

 Карактеристики:

  • врвен дизајн

  • флексибилна форма, удобност и можност за дишење

  • совршено држење на тегови и шипки

  • максимална стабилност во зглобот за да се спречат повреди

Состав:

Кожа 50%, Најлон 30%, Полиестер 10%, Еластан 10%

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024