Цена

170ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Crispy Layered Bar  е еден од најпопустливите  протеински барови.

Со неодоливи слоеви на вкус и текстура, вклучително и крцкав слој прелиен со протеинско тесто и карамела, тој е создаден да биде без чувство на вина и вкусна закуска за поддршка на вашите фитнес амбиции.

Состојки:

Облога од млечна чоколада (21%) (засладувач (малтитол), путер од какао, суво полномасно млеко, какао маса, емулгатор (соја лецитин), екстракт од ванила), карамел (17%) (засладувач (малтитол), кондензирано млеко, путер од какао, Сол, навлажнувач (сорбитоли), емулгатор (моно и диглицериди на масни киселини), природен арома, боја (обичен карамел)), млечни протеини, засладувач (малтитол), хидролизиран говедски колаген, млечни протеини крцкави (5%) (млечни протеини , Компир скроб), Криспи од соја протеин (5%) (протеин од соја, оризово брашно, екстракт од јачмен слад, сол), навлажнувач (глицерол), полидекстроза, кокосово масло, протеин од соја, дискови без шеќер (2,5%) (засладувач ( Малтитол), компир скроб, оризово брашно, боја (карамел од амонијак), путер од какао), олигофруктоза, декстрин, обезмастено млеко во прав, природен аромат, малтодекстрин, емулгатор (соја лецитин), морска сол, сол. МЛЕЧНА ЧОКОЛАДНА СЛОГА: Цврсти какао 35% минимум. Цврсти млечни материи 21% минимум.

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024