Цена

40.600ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена
  • Тежина на главното тркало 22,5 кг

  • Тип на цевка

  • Рамен елипсовиден: 50*100мм

  • Нога цевка: Тркалезна цевка од не'рѓосувачки челик: Дијаметар 50мм

  • Цевка за седишта, цевка за рачка: легура на алуминиум: 40 * 80 mm

  • Н.В.: 68,5 кг

  • G.W.: 73 кг

  • Големина на пакување: 109×27×95cm

  • Големина на склопување: 1088×560×1045-1300mm"

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024