Цена

4.850ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Сосема стилско парче

Интересни бои, различен крој и совршена должина - Spin top ќе стане новиот миленик на вашата гардероба! Покрај преклопениот појас на хеланките Spin, овој необичен и привлечен детал доаѓа и на појасот на истоимениот горен дел. Овозможува непречено движење и удобност, како и модерен изглед, подготвен за тренинг или летен излет.

Карактеристики:

 

Comfort Fabric: Пријатно и удобно чувство на кожата

Истегнување: Исклучително истегнување и зафат

Обликување (среден интензитет): Ги обликува и нагласува облините на вашето тело

УВ заштита: Заштита од УВ зрачење, фактор 50+

Материјал: 80% полиамид, 20% еластин

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024