Цена

112.000ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Цврста рамка и цврста конструкција, добро прилагодена за професионална употреба. Преклопната структура заштедува повеќе од 50% простор на подот кога уредот не се користи. Замаецот за отпорност на воздух е дизајниран да обезбеди предизвикувачки нивоа на отпор и исклучително мазно веслање со намален шум. Отпорот може брзо и лесно да се прилагоди помеѓу нивоата од 1 до 10 преку контролната табла пред уредот. Лесно читливиот LCD дисплеј мери време, растојание, удари, калории, вати, отчукување на срцето, крива на моќност и други важни статистики за време на тренингот. Конзолата има и бројни претходно поставени програми за обука кои го мотивираат и го прават тренингот предизвик. Специјално обложеното и ергономски дизајнирано седиште непречено се лизга по шина долга 140 см. Висината на седиштето е 50 см, што овозможува удобно седење за време на тренингот. Рачката за веслање е удобно обложена и има цврста обвивка. Тој е прикачен со синџир од нерѓосувачки челик кој издржува интензивен тренинг.

Тело:

 • Цврста челична рамка од 43 kg изработена од висококвалитетни делови
 • 140 cm монорела, 50 cm висина на веслање
 • Дизајнот со преклопување заштедува 50% простор на подот
 • Висококвалитетен синџир од нерѓосувачки челик
 • Максимална корисничка тежина 225 кг
 • Димензии во употреба: 251 x 51 x 115 cm

Конзола:

 • Прикажува време, растојание, удари, калории, вати, 500 метри и пулс
 • Програми: Брз почеток, натпревар, интервал, целно време/растојание/калории/отчукувањата на срцето/ удари
 • Приоритетот на информациите на екранот може да се прилагоди
 • Приемник за отчукувањата на срцето 5 kHz (појасот за отчукувањата на срцето не е вклучен)
 • Компатибилни апликации: Kinomap, Gym Trakr и Run Fit COMFORT
 • Поместено и ергономски обликувано седиште
 • Површината на рачката на веслачот е удобна и прилепува
 • Лесно прилагодливи потпирачи за нозе
 • Интегрирани транспортни ролки
Гаранција: 1 година

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024