Цена

100.940ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Active Gym Rotary Torso

Active Gym Rotary Torso има посебен дизајн и удобно ергономско седиште, што го прави идеален за тренирање на надворешните и внатрешните стомачни мускули.

Active Gym е опрема дизајнирана за спортисти и ги исполнува највисоките стандарди за биомеханика, ергономија и безбедност, обезбедувајќи максимални спортски перформанси.

*Дизајнот и материјалите обезбедуваат подобар зафат со дланките, овозможувајќи појак контакт и максимална сила при влечење и туркање.
*Држачите на грбот и коленото обезбедуваат стабилизација во карлицата и удобност при вежбање. Поддршката за нозете овозможува поддршка за корисниците со различна тежина и висина без активирање на флексорите на колкот.

  • Должина (мм | инчи): 1185 | 47

  • Ширина (мм | инчи): 1129 | 44

  • Висина (мм | инчи): 1485 | 58

  • Стандардна тежина (kg | lb): 65 | 130

  • Зголемување на телесната тежина (kg | lb): 95 | 190

  • Тежина (кг | фунти): 203 | 448

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024