Цена

240ден

-50% Акција
120ден Заштедуваш
120ден
Во цените е вклучен и ДДВ
BCAA ORANGE, LEMON, LIME 750 ML

BCAA ORANGE, LEMON, LIME 750 ML

БЦАА - КРАТОК РОК 18.06.2024

Освежувачко закрепнување!

Конечно пристигна напитокот BCAA 8000 RTD богат со аминокиселини и без шеќер! Збогатен со амино киселини и засладен со засладувачи, овој пијалок ќе го подобри секој тренинг. Шишето содржи 8.000 mg BCAA во сооднос 2:1:1.

BCAA 8000 не содржи додадени шеќери и не е енергетски пијалок, но неговата основна функција е регенерација на мускулите. Доаѓа во вкус на портокал-лимон-вар кој ги освежува и регенерира телото и умот за време на тренингот. Бидејќи не содржи кофеин или друг енергетски стимуланс, може да се пие секој ден, пред, за време или после тренинг.

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024