TRX, гимнастичарски прстени и тренажери

TRX и гимнастичките прстени се многу практични фитнес помагала за вежбање со сопствена тежина. TRX е еден од основните реквизити кога станува збор за кросфит, лесно се монтираат и секогаш можете да ги носите со себе на одмор или патување. Многубројните вежби обезбедуваат вежбање на сите мускулни групи и е одличен реквизит за функционален тренинг. Гимнастичките прстени се наменети за најсложените луѓе кои сакаат да ја зголемат моќта, силата и издржливоста на горниот дел од телото. Изберете ПВЦ или дрвен модел и поместете ги вашите граници во тренинзите и фитнесот.

Филтрирај
Цена
Распон: 740 ден - 22800 ден
Бренд
Гимнастички прстени
Kineta
3.290ден
Бесплатна достава
Гимнастичарски прстени, дрвени
Oprema
7.590ден
Бесплатна достава
TRX Home комплет
TRX
18.820ден
Бесплатна достава
Power Gym Rings
Gymstick
2.760ден
Бесплатна достава
XTR PRO Suspension Trainer
Atleticore
4.900ден
Бесплатна достава
TRX BURN KOMPLET
TRX
11.200ден
Бесплатна достава
TRX Xmount
TRX
4.590ден
Бесплатна достава
TRX Rip Trainer paket
TRX
13.990ден
Бесплатна достава
TRX Pro, ПРО Пакет, ремени за вежбање
TRX
22.800ден
Бесплатна достава

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2023