Foam roller и recovery

Ролерот за масажа, или ролер од пена, е идеален за масажа и закрепнување после тренинг, а исто така е практичен и лесен за носење. Со нивна помош можете да извршите самомасажа на напнати мускули кои влијаат на флексибилноста и опуштеното движење на одредена мускулна група. Тие се одлични за враќање на еластичноста на мускулите и за намалување на ризикот од повреда бидејќи миофасцијалната релаксација ќе помогне во регенерацијата и закрепнувањето. За посилен ефект и подобар резултат изберете модел кој има тродимензионална површина во вид на испакнатини/шилци.

Филтрирај
Цена
Распон: 530 ден - 9490 ден
Бренд
UFC Foot Massage Roller
UFC
740ден
UFC Foam Roller
UFC
1.800ден
Бесплатна достава
Ролер за патување MyoFascia топка, 10х30цм
Gymstick
2.640ден
Бесплатна достава
Gymstick Trigger ролер 60цм
Gymstick
1.820ден
Бесплатна достава
Gymstick Foam roller, 30 cm
Gymstick
1.080ден
Core Roller, 45 cm
Gymstick
1.750ден
Бесплатна достава
Core Roller, 90 cm
Gymstick
2.940ден
Бесплатна достава
Ладен масажер
Gymstick
5.000ден
Бесплатна достава
Recovery Twin топка
Gymstick
530ден
Roller шише, црно
Gymstick
1.580ден
Бесплатна достава
Roller шише, сино
Gymstick
1.580ден
Бесплатна достава
Ролер со додаток (spike roller)
Gymstick
2.460ден
Бесплатна достава
Tratac вибрациски ролер
Gymstick
9.490ден
Бесплатна достава
Rumble Roller Atleticore
Atleticore
1.800ден
Бесплатна достава
3 во 1ролер пена,  Atleticore
Atleticore
2.900ден
Бесплатна достава
Фитнес ролер пена Atleticore, 90 cm
Atleticore
1.890ден
Бесплатна достава
Deep Tissue ролер пена Atleticore
Atleticore
1.790ден
Бесплатна достава
Foam Roller Atleticore, 45 см
Atleticore
1.450ден

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2023