Јога

Јогата е многу популарна античка духовна и физичка практика која се практикува низ целиот свет. Луѓето ја сакаат јогата првенствено затоа што им дава подобра флексибилност, сила, повеќе мобилни зглобови и повитален рбет. Сето ова на крајот влијае на правилното држење на телото. Она што на почетокот не е видливо е дека со практикување јога ги поттикнуваме нашите коски да бидат посилни, ја подобруваме циркулацијата и се ослободуваме од стресот бидејќи јогата го намалува нивото на кортизол. Изберете од нашата понуда на опрема за изведување на вашите омилена вежби за јога.

Филтрирај
Цена
Распон: 330 ден - 3880 ден
Бренд
Вид
Дебелина
Димензии
Материјал
Сила/Отпор
Foam Yoga Block, Lavender
Oprema
1.200ден
Foam Yoga Block, Navy
Oprema
1.200ден
Zoe My Precious Yoga Mat Black
Zoe
3.200ден
Бесплатна достава
ZOE, Premium Yoga Wheel
Zoe
1.800ден
Бесплатна достава
ZOE, My Everyday ECO TPE Yoga Mat, Nude
Zoe
2.150ден
Бесплатна достава
ZOE, My Everyday ECO TPE Yoga Mat, Purple
Zoe
2.150ден
Бесплатна достава
UFC Training Mat, Red
UFC
1.320ден
Eva mat  подлога
Atleticore
490ден
Пилатес трака
Atleticore
560ден
Fitness Elastic Bands, 3 парчиња
Sveltus
2.040ден
Бесплатна достава
Power Band Handle, 2 парчиња
Sveltus
1.600ден
Бесплатна достава
Power Band, 30-80 kg, црн
Sveltus
2.600ден
Бесплатна достава
Power Band, 23-57 kg, црвен
Sveltus
1.700ден
Бесплатна достава
Power Band, 13-35 kg, син
Sveltus
1.180ден

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2023