Јажиња

Јаже за прескокнување е еден од најдобрите реквизити за добар кардио и фитнес тренинг. Вежбањето со нив позитивно влијае на кардиоваскуларниот систем, физичката кондиција, го зајакнува мускулниот систем и генерално позитивно влијае на психофизичката состојба. Производите од оваа категорија се одлични за намалување на потрошувачката на поткожни маснотии и калории, а ги користат сите: деца и возрасни, аматери и професионални спортисти. Изберете кожен ретро модел, обичен ПВЦ модел,а има брзо јаже (speed rope).

Филтрирај
Цена
Распон: 270 ден - 9800 ден
Бренд
Должина
Материјал
Battle Rope- тренинг јаже
Kineta
9.800ден
Бесплатна достава
UFC Sliders & Speed Jump Rope Set
UFC
2.240ден
Бесплатна достава
Gymstick Speed rope
Gymstick
650ден
Aluminium weighted skipping rope
Sveltus
1.240ден
Adjustable jumping rope
Sveltus
810ден
Leather weighted jump rope
Sveltus
1.090ден
PVC Skipping rope
Sveltus
270ден
Speed rope, Црно
Sveltus
720ден
Speed rope, сино
Sveltus
720ден
Speed rope, розево
Sveltus
720ден
Аеробик јаже
Sveltus
490ден
Speed јаже
Kineta
740ден
Deluxe Speed Rope
Everlast
990ден
Atleticore Speed Rope
Atleticore
860ден
Rope, јаже со тежина
Atleticore
1.090ден

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2023