Шипки

Оваа категорија е полна со голем избор на сите видови шипки, без разлика дали го опремувате вашиот дом, теретана, специјален простор за тренирање или рехабилитација. Нудиме стандардни (27мм) и олимписки (50мм) шипки. Изберете пократки или подолги, заоблени или прави шипки, а за најпребирливите има и разни други специјални шипки. Повеќето шипки доаѓаат без осигурувачи, па затоа имаме соодветни модели во нашата понуда за нив, поедноставни „куки“, но и посложени модели на флип флоп за олимписката програма.

Филтрирај
Цена
Распон: 115 ден - 63520 ден
Бренд
Вид
Дијаметар
Должина

Tunturi

6.360ден

Бесплатна достава

Tunturi

12.720ден

Бесплатна достава

Tunturi

11.480ден

Бесплатна достава

Tunturi

4.560ден

Бесплатна достава

Gymstick

11.680ден

Бесплатна достава
-14%
7кг ЕЗ Шипка (30мм) со осигурач

Gymstick
2.750ден
2.338ден

Бесплатна достава
-15%
 Lifting Bar (30mm) With Collars 10kg

Gymstick
3.820ден
3.247ден

Бесплатна достава

Kineta

3.300ден

Бесплатна достава

Oprema

5.080ден

Бесплатна достава

Atleticore

17.780ден

Бесплатна достава

Atleticore

23.970ден

Бесплатна достава

Sveltus

920ден


НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024