Шипки за згибови и вратила

Шипките за згибови и вратилата се наменети првенствено за вежби со сопствена тежина, како што се подигнување или падови. Овозможуваат ефективно вежбање првенствено на мускулните групи на горниот дел од телото (раце, гради, грб и рамења), но со различни зафати и кревање на колената можеме да ги активираме и мускулите на абдоминалниот ѕид. Моделите кои се едноставни и лесни за монтирање на вратата се идеални за патување и одмор.

Филтрирај
Цена
Распон: 1330 ден - 9250 ден
Бренд
Chin-up вратило, multigrip
Oprema
9.250ден
Бесплатна достава
Вратило
Kineta
4.300ден
Бесплатна достава
DOOR GYM BAR - Black
Gymstick
1.330ден
Multix door gym bar
Atleticore
1.890ден
Бесплатна достава
DOOR GYM BAR - White
Gymstick
1.640ден
Бесплатна достава
Gymstick ѕидно вратило
Gymstick
3.680ден
Бесплатна достава
Extreme chin up bar
Atleticore
1.690ден
Бесплатна достава
Chin Up Rack
Sveltus
3.290ден
Бесплатна достава
Мултифункционална шипка за врата
Gymstick
2.050ден
Бесплатна достава
Фиксно вратило за ѕид
Oprema
3.970ден
Бесплатна достава

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2023