Шејкери, шишиња и чаши

Polleo Sport е еден од најголемите производители на шејкери во регионот и лиценциран партнер за користење на хероите на Warner Bros на нив. Шејкерите се еден од најпознатите и најкористените реквизити во фитнес индустријата, бидејќи тешко е да се замисли сериозен вежбач денес без барем еден примерок во својот дом. Сите шејкери се изработени од висококвалитетна пластика, некои и од тритан материјал, што е на врвот од понудата во овој сегмент. Подгответе го вашиот омилен протеински шејк или кој било спортски пијалок со некој од нашата широка палета.

Филтрирај
Цена
Распон: 150 ден - 1760 ден
Бренд
Боја
Волумен/Грамажа
Материјал

Shieldmixer

200денShieldmixer

200ден


(1)
Shieldmixer

200денShieldmixer

200денShieldmixer

200денShieldmixer

200ден


НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024