Фитнес тркало

Фитнес тркалата или тркалата за вежбање се едноставни и ефективни алатки со кои ги зајакнуваме и тренираме мускулите на јадрото, раката, рамото, градите и стомачните мускули. Со нивна употреба го зајакнуваме практично целото тело, со акцент на стабилизаторите на трупот, но и ја подобруваме кондицијата, мобилноста и стабилноста. Лесен и едноставен за носење и исклучително ефикасен со докажани резултати.

Филтрирај
Цена
Распон: 750 ден - 2820 ден
Бренд
Димензии
Double AB Wheel, портокалово
Sveltus
1.720ден
Бесплатна достава
Актив Ролер
Gymstick
950ден
ЏимСтик Тркало
Gymstick
820ден
Powerwheelz
Gymstick
2.820ден
Бесплатна достава
Ultimate - ролер за вежбање
Gymstick
2.190ден
Бесплатна достава
Exercise Wheel
Atleticore
750ден

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2023