Татами

Татами душеците се практични и лесно се вклопуваат во секој простор. Тие се карактеризираат со леснотија на редење и складирање, како и издржливост при употреба. Омекнете ги ударите, доскокнувања и притисоците за време на вежбањето со користење на производи од оваа категорија. Изберете помеѓу гумени или ПВЦ модели во неколку бои. Подеднакво се користат во фитнес и боречки вештини, но и во детски игротеки и центри за рехабилитација.

Филтрирај
Цена
Распон: 1250 ден - 2150 ден
Бренд
Дебелина
Tatami подлоги, 100x100x3cm
Tatami
2.150ден
Бесплатна достава
Татами Gymstick Pro 100x100x2 cm
Gymstick
2.140ден
Бесплатна достава
Tatami подлоги, 100 x 100 x 2.5cm
Tatami
1.550ден
Бесплатна достава

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2023