НАЈПРОДАВАНИ - Фитнес и боречка опрема

Ве интересира кои се фитнес бестселери и што е моментално „ин“ во активната заедница? Ви ги пренесуваме артиклите кои моментално се најбарани на пазарот! Фатете ги пред да избегаат!

Филтрирај
Цена
Распон: 860 ден - 4900 ден
Бренд
Вид
Дебелина
Дијаметар
Димензии
Должина
Материјал
Сила/Отпор
Тежина
ZOE, My Everyday ECO TPE Yoga Mat, Purple
Zoe
2.150ден
Бесплатна достава
Сет со прилагодлива тежина 15кг
Gymstick
4.730ден
Бесплатна достава
XTR PRO Suspension Trainer
Atleticore
4.900ден
Бесплатна достава
Pilates Ball + Pump 65cm
Atleticore
1.150ден
Atleticore, trening elek, lightvest, 10 kg
Atleticore
2.900ден
Бесплатна достава
Atleticore Speed Rope
Atleticore
860ден
Deep Tissue ролер пена Atleticore
Atleticore
1.790ден
Бесплатна достава
Kettlebell Atleticore, 8 kg
Atleticore
1.890ден
Бесплатна достава

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2023