Траки за трчање и степери

Траката за трчање е одлична за потрошувачката на калории, но и за подобрување на кардиоваскуларното здравје и здравјето на коските. Одете или трчајте во вашиот дом без оглед на временските услови. Степерите се одлични како кардио активност и помагаат за губење на вишок телесна тежина. Симулирајте бесконечно качување на скали во вашиот дом, пред вашата омилена серија или филм и потрошете многу калории.

Филтрирај
Цена
Распон: 53400 ден - 76240 ден
Бренд
Трака за трчање Cardio Fit T25
Tunturi
76.240ден
Бесплатна достава
Gymstick Трака за одење PRO
Gymstick
69.700ден
Бесплатна достава
Трака за одење, Gymstick
Gymstick
53.400ден
Бесплатна достава

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2023