Топки за масажа и стапови

Топките за масажа ќе ви помогнат да ја одржите флексибилноста, да ја релаксирате мускулната тензија и да ги подобрите спортските перформанси доколку ги користите редовно. Со нивна помош можете самостојно да го масирате длабокото ткиво, стимулирајќи го притисокот на дланката или лактот, како што би направил масерот или терапевтот, со што ќе ја зголемите вашата флексибилност и ќе ја елиминирате болката. Топчињата за масажа се идеална надградба на фитнес ролерите, бидејќи со нив можете да ги „погодите“ сите оние области кои ролерот не може да ги рехабилитира. Со топчиња за масажа и фитнес стапчиња можете да ги масирате апсолутно сите мускулни групи на телото, од нозете до вратот.

Филтрирај
Цена
Распон: 440 ден - 8400 ден
Бренд
Актив ладен ролер за масажа
Gymstick
1.870ден
Бесплатна достава
Активен масажер Fascia
Gymstick
1.530ден
Бесплатна достава
Кука за масажа
Gymstick
1.140ден
Шипка за масажа
Gymstick
1.050ден
MyoFascia топка на јаже
Gymstick
1.220ден
MyoFascia топка, 12 см
Gymstick
1.140ден
Tratac вибрациска топка
Gymstick
8.400ден
Бесплатна достава
Tratac вибрациска топка, Fascia
Gymstick
6.610ден
Бесплатна достава

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2023